Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri 2022

14.01.2022
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri 2022

Bankaların isimlendirmesi ile yıllık kullanım ücreti, vatandaşın aidat dediği ücreti almayan Kredi Kartlarının hangileri olduğunu merak ediyorsanız yazımızın devamına bakınız.

Kuveyttürk Kart Var! Sağlam Kart‘ta kart ücreti yok, eğitim ve sağlık sektöründe vade farksız 5 taksit var! Ayrıca her ekstre döneminde yapacağınız 200₺ üzeri düzenli alışverişe 12 ayın sonunda 50₺ değerinde altın hediye!

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart
Kart aidatı alınmayan kartlar içinde dikkat çekici bir kart olan World Eko Kart, kart aidatı olarak talep edilen ücreti, yıl boyunca alışverişlerle biriken puanlardan ve kart sahibi tarafından tanımlanacak olan otomatik ödeme talimatı ile kartta biriken puanlardan karşılayacaktır. Kart aidatı olarak alınan ücret, biriken puan bakiyesinden inilecektir. World Eko kart, taksitli alışverişlerde kullanılabilir ve olası nakit ihtiyacı durumunda  taksitli nakit avans seçeneği sayesinde bu ihtiyaç giderilebilir.

Garanti Bankası Bonus Flexi Garanti Bankası’ nın yine bonus özelliği ile sunduğu Bonus Flexi kart, kart aidatı olmayan kredi kartları arasında yerini almıştır.

HSBC Concept Kart HSBC bankasının müşterileri hizmetine sunduğu bu kart için müşterilerden yıllık kart aidatı alınmamaktadır.


AKBANK Axess Free Kart Akbank tarafından Free Kart adıyla sunulan bu kredi kartının yıllık kullanımı için aidat alınmamaktadır.

KuveytTürk Kart Kuveyttürk tarafından Free Kart adıyla sunulan bu kredi kartının yıllık kullanımı için aidat alınmamaktadır.

You cannot copy content of this page