Amber Heard çocuğunun babası kim? Johnny Depp çocuğu kimden? Amber Heard Elon Musk İlişkisi ne?

07.05.2022
Amber Heard çocuğunun babası kim? Johnny Depp çocuğu kimden? Amber Heard Elon Musk İlişkisi ne?

Amber Heard çocuğunun babası kim? Johnny Depp çocuğu kimden? Amber Heard Elon Musk İlişkisi ne?

Johnny Depp ile Amber Heard‘ün ilk tanışmaları 13 yıl öncesine gidiyor. Her iki oyuncu 2009 yılında The Rum Diary filminin çekimleri sırasında tanıştı. Türkçe’ye Tutku Günlükleri olarak çevrilen filmde Johnny Depp, Paul Kemp adında gazeteci rolünü oynuyor. Amber Heard ise filmde Chenault karakterini canlandırdı.

Tasya van Ree ile yaşadığı 2008’den 2012 yılına kadar süren ilişkinin ardından Amber, 2015 yılında Johnny Depp ile evlendi.

Heard ve van Ree 2012’de ayrıldı. Depp ve Paradis de 2012 yılında yaptıkları bir açıklamayla 14 yıllık beraberliklerini sonlandırdıklarını duyurdu.

Lily-Rose da 47 yaşındaki Vanessa’nın ve 57 yaşındakı Jhonny Depp‘in ilk doğan çocuklarıdır.

Amber Laura Heard (d. 22 Nisan 1986, Austin, Texas, ABD), Amerikalı oyuncu. İlk çıkışını 2004 yılında Billy Bob Thornton’ın başrol oynadığı sports drama filmi Friday Night Lights ile yaptıktan sonra North Country’da ve Alpha Dog’ta küçük çaplı rollerde oynamıştır. İlk başrolünü ise All The Boys Love Mandy (2006) filmindeki Mandy Lane karakteri olarak oynamıştır ve ardından 2007 yılında The CW’nun Hidden Palms da boy göstermiştir.

Kariyeri

Amber, küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okul tiyatrosunda çeşitli rollerde oynadı. On yedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York’a gitti ve orada modelliğe başladı. Daha sonra Los Angeles’ta oyunculuğa başladı. 2008 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde Toronto Uluslararası Film Festivalinde yer almıştır. Televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 yılında Pineapple Express filmlerinde rol almıştır.

2009 yılında Üveybaba’da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonra Amber The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter’ın The Ward, yanı sıra Nicolas Cage ile Drive Angry ve sonrasında ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır. 2009 yılında Exterminator (İmha Takımı) adlı filmde Nicki rolünü üstlenmiştir. 2011 yılı yapımı Drive Angry (Türkçe adı; İntikam yolu) filminde rol almıştır. Ayrıca Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 2. sırayı aldı.

Amber etrafında silahlarla büyüdü ve şu an bir magnum .357’ye ve aynı zamanda antika arabalara merakı olan Amber 68 Model Ford Mustang, 67 Model Mercedes ve 62 model Checker Cab gibi güçlü arabalara sahip. Ayrıca “Te amo como se aman ciertas cosa oscuras secret amante entre la sombra y el alma.” yazan bir dövmeye sahip, İspanyolca yazılan dövmenin Türkçesi: “Seni seviyorum, bazı karanlık şeyleri sevmek gibi, gizli, ruh ve gölge arasında.” yazarı Pablo Neruda’nın Sone 17’sinin içinde geçiyor.

Tasya van Ree ile yaşadığı 2008’den 2012 yılına kadar süren ilişkinin ardından Amber, 2015 yılında Johnny Depp ile evlendi.

Johnny Depp’ten 2017 yılında boşanmasının ardından, 2018’in başına kadar bir yıl boyunca teknoloji girişimcisi Elon Musk ile çıktı.

Heard’ın taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelen Oonagh Paige Heard (Nisan 2021 doğumlu) adında bir çocuğu var.

You cannot copy content of this page