Amy Johnston Kimdir, Kaç Yaşında? Amy Johnston Filmleri

29.03.2022
Amy Johnston Kimdir, Kaç Yaşında? Amy Johnston Filmleri

Amy Johnston Kimdir, Kaç Yaşında?

Amy Johnston, 5 Şubat 1990’da Van Nuys, Los Angeles ABD’de doğdu, bu yüzden Kova burcu altında ve Amerikan vatandaşlığını elinde tuttu – bir oyuncu ve dublör olduktan sonra gündeme geldi ve şimdi birkaç popüler filmde yer aldı , gibi ‘Deadpool’ ve dublör olarak ‘Kaptan Amerika: Kış Askeri’.

Amy Johnston insaggramda @amyejohnston kullanıcı adı ile bulunur ve 86 bin civarında takipçisi vardır.

Amy Johnston
🎥💗⚔️
*Lady Bloodfight
*Female Fight Squad
*Accident Man
*The Gate
*Paloma’s Flight
*DBZ Light of Hope

Amy Johnston

Amy Johnston, 5 Şubat’ta doğdu,1990 Van Nuys, Los Angeles, Kaliforniya’da. Bununla birlikte, Wyoming’de büyüdü, dövüş sanatları eğitimi aldı. Babası David Johnston, eski bir Dünya Kickboks Birliği profesyonel kickboks şampiyonu ve aynı zamanda ilk dövüş sanatları öğretmeniydi.

Johnston dövüş sanatlarını ciddiye almaya başladı6 yaşında, babasının Kenpo, tekvando, kung fu, kickboks ve arnis karışımı olan “ilerici stilini” öğreniyor. Kariyerinin yolu için ilham kaynağı olarak Michelle Yeoh, Jackie Chan ve Bruce Lee’den bahsetti.

Amy’nin geçmişi hakkında çok az şey biliniyor. Babasının geleceğini şekillendirmedeki büyük etkisinin dışında, daha önceki hayatı hakkında çok az şey paylaştı.

10 Kasım 2017’de Amy Johnstonerkek arkadaşı Zac Morris ile nişanlandı. Çiftin bir fotoğrafını, dünyanın en şanslı kızı olmaktan bahseden bir başlıkla birlikte paylaşarak Instagram’ya katılımını açıkladı.

Çiftin birbirleriyle nasıl tanıştığı belli değil.tam olarak ne zaman çıkmaya başladılar. Ancak, 2019 Ocak’ında, Johnston’ın 10 yıllık yıldönümünü Morris’le kutladığı bir Instagram hesabına giderken, ilişkilerinin 2009’da başladığı kabul edildi.

You cannot copy content of this page