Aşk Mantık İntikam Efe Kimdir? Cem Belevi kimdir, nereli, kaç yaşında ?

25.01.2022
Aşk Mantık İntikam Efe Kimdir? Cem Belevi kimdir, nereli, kaç yaşında ?

Efe Sayanoğlu zengin bir iş adamıdır. Oldukça kibar ve iyi eğitimli bir adam olan Efe Esra ile İngiltere’de tanışmıştır. Her ne kadar İngiltere de ondan etkilense de Esra hiç bir zaman ona yüz vermemiş bu nedenle de Efe Esra’ya aşkını itiraf etmeyi gururuna yedirememiştir.

Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla, Çınar ve Ayaz’ın hikayesi bitecek ve diziye yeni katılan ve diziye Rüya karakteri ile yeni dahil olan Sebahat Kumaş ve Efe karakteri ile diziye dahil olacak Cem Belevi’nin hikayesi başlayacak.

Cem Belevi 4 Haziran 1987 İzmir doğumludur. 35 yaşında olan Cem Belevi İngiltere de Şan eğitimi almıştır. Bir çok şarkısı ile Türkiye’nin en çok dinlenilen ses sanatçıları arasında yer alan Cem Belevi oyunculuk kariyeri ile de başarıyı yakalamıştır. Cem Belevi Rengarenk ve İnadına Aşk gibi dizilerde başarıyı yakalamıştır. Cem Belevi son olarak Kalk Gidelim dizisinde Sinan karakteri ile yer almıştır.Cem Belevi 1.81 boyunda ve 71 kilo ağırlığındadır. Cem Belevi 2021 de Zehra Yılmaz ile evlenmiştir.