Atiye Kimdir ? Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi ?Annesi Hollandalı olan Atiye, 22 Kasım 1988’de Almanya’nın Bremen şehrinde doğdu. Annesi Hollandalı, Baba tarafından Antakya’lı olan Atiye, Arap asıllıdır. Küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başladı. 8 yaşında Almanya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı, burada altı ay yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşti.

1,61 m boyunda olan Atiye 33 Yaşındadır. Bremen, Almanya doğumlu olan Deniz Atiye Yılmaz, Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. 2006’de çıkış şarkısı “Don’t Think” ile Türkiye’de ün kazandı. Grammy Ödül Törenine katılan ilk Türk şarkıcıdır. 2011 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni kazanarak Avrupa’nın en iyi Türk sanatçısı seçilmiştir. 2007’de ilk stüdyo albümü Gözyaşlarım’ı yayınladı. Atiye Erol Sebebci ile evlidir.

3 yıldır sektörden uzak olan ünlü şarkıcı Atiye, yeni şarkısıyla geri dönüyor. Uzun süre ortalarda gözükmeyen ünlü şarkıcının geçen yıl prodüktör Erol Sebebci ile evlendiği ve 1 yaşında bir kızı olduğu ortaya çıkmıştı. Atiye, ‘Ses Seda Yok’ isimli şarkısıyla müziğe geri döndü.

Erol Sebebci Kimdir ?

Erol Sebebci Yapımcı ve müzik yönetmenidir. Pop müzik şarkıcısı Atiye’nin eşi olan Sebebci doğma büyüme İstanbulludur. Bu güzel Çiftin bir kız çocukları var. Erol Sebebci Anadolu Üniversitesi mezunudur. Hindistan’da önemli müzik türlerinden biri olan Benaras Gharana tarzında sanatını icra etti. Sebebci aynı zamanda perküsyon sanatçısı olup Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde de bulunuyor. Ünlü Hint sanatçılar Parveen Sultan ve Dilshad Khan ile birlikte çalıştı.

2020 yılında yapılan haberlerde “Atiye ve Erol Sebebci, şimdi 1 yaşında olan kızlarıyla birlikte birkaç ay önce İstanbul’a döndü. İstanbul ve Antakya’da yapmayı düşündükleri düğünleri pandemi nedeniyle erteleyen çift, bu hayallerini salgın tehdidi geçtiğinde gerçekleştirecek.” ibareleri geçmekteydi. Çocukları şuan 3 yaşındadır.One thought on “Atiye Kimdir ? Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi ?

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.