Batuhan Karacakaya Kimdir?

Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir?

Batuhan Karacakaya, ilk ekran macerasını ‘Sağır Oda’ ile yaşamış. Genç oyuncu o günleri verdiği bir röportajda şöyle anlatmıştı: “Sağır Oda’da bir Türkmen çocuğu oynamıştım, 5 dakikalık bir roldü. Ben yedektim aslında. Diğer çocuk ateşlenince onun yerine oynadım. Çok duygusal bir sahneydi, teröristler arkamda kamyon patlatıyor, kardeşim ağlıyordu. İlk sahnede ağladım. “Bıçak Sırtı”nın yönetmeni Selim abi o sahneyi izleyip “Ben bu çocuğu istiyorum” demiş. Şans işte…”

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Batuhan Karacakaya’yı pek çok kişi malum dizi Aşk-ı Memnu dizisinden hatırlamaktadır. geçtiğimiz yıl Survivor 2021 ünlüler kadrosunda dikkatleri üzerine topladı.

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 yılında doğmuştur. 24 yaşındaki olan ve aslen İstanbullu olan Survivor Batuhan, Survivor 2021’de özellikle de su parkurlarında fark yaratmıştır. Batuhan’ın boyu 1.82, kilosu ise 75’tir. Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynamıştır. Batuhan üniversite yıllarında Diriliş Ertuğrul dizisinde de oynamıştır.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.