Ben Bilirim yarışmasında ödül miktarı ne kadar 2023? Ben Bilirim yarışma ödül var mı?

04.02.2022
Ben Bilirim yarışmasında ödül miktarı ne kadar 2023? Ben Bilirim yarışma ödül var mı?

Ben Bilirim yarışması, eğlendirmeye, bilgilendirmeye ve kazanan yarışmacılara ödül vermeye devam ediyor.

Akıllarda merak edilen en büyük sorular, Ben Bilirim yarışmasında ödül miktarı ne kadar 2022? Ben Bilirim yarışma ödül var mı?

Bilindiği üzere Ben Bilirim yarışma programı, 360TV’de yayınlanmaktadır.

Alper Ateş’in ev sahipliği yaptığı programda toplam 66 soru soruluyor.

A’dan Z’ye (J harfi hariç) 28 sorunun sorulduğu ısınma turunda yarışmacılar 40-70 puan, ikinci turda ise yarışmacılar 28 sorudan 80-150 puan arası sorulara doğru cevap verdiler.

Final puanı alan iki kişiden biri olarak Meydan okumaya ulaşmak için rekabet ediyorlar.

Ben Biliyorum’da ilk iki turda en çok puanı alan iki yarışmacı, beş kategoride 10 sorunun sorulduğu ve her sorunun 200 puan olduğu Final yarışında birinci olmak için yarışıyor.

Yarışmacılar harfleri yarışma sırasına göre seçerler.

İlk yarışmacının soruya cevap verme hakkına sahip olduğu sorusunda, yarışmacı bu soruya doğru cevap veremezse, diğer yarışmacılar önce düğmeye basmaları şartıyla soruya cevap verebilirler.

Hiçbir yarışmacı doğru cevabı açamazsa, yarışmacıların doğru cevabı vermesine yardımcı olmak için kutulardaki harfler açılır.

360 TV’de ‘Ben Bilirim’ yarışmasını izleyenlerin en çok merak ettiği konular arasında ‘Ben Bilirim ödülü ne kadar 2022’, Ben Bilirim ödülü nedir 2022, Ben Bilirim ödül miktarı ne kadar, Ben Bilirim para ödülü ne kadar 2022, Ben Bilirim final ödülü ne kadar, Kazanana ne kadar ödül verilecektir, Ben Bilirim ödülü kaç tl 2022 Ekranların sevilen yüzü Alper Ateş seviyeli bilgi yarışmasını 360 TV kanalında Ben bilirim programının sunuculuğu yaptığı program izleyiciler tarafından kim olduğu merak edilmektedir.

Evet, Ben Bilirim sunucusu Alper Ateş kimdir? Ben bilirim programı yarışması ödülü nedir? 360 TV Ben Bilirim yarışması başvuru formu nasıl yapılır? Ben Bilirim Yarışma formatı nedir? 360 TV Alper Ateş kaç yaşında, nereli, eşi, kızı kim?

Alper Ateş’in sunuculuğunu yaptığı Ben Bilirim yarışmasında, toplamda 66 soru soruluyor.

Nisan 2019’dan bu yana Tv 360 ekranlarında yayımlanan Ben Bilirim isimli programı sunmaktadır.

Ben bilirim başvuru talebini İş bu hakkınızı kullanmak istediğinizde talebinizi; KVK Kurul’u tarafından ayrı bir yöntem belirlenmesi halinde bu yöntem ile veya Atatürk Mah. Bahariye Cad. No:31 Küçükçekmece/ İstanbul adresine yazılı ve ıslak imzalı olarak gönderebilirsiniz.

Yarışmada sorulara cevap vererek puan kazanan yarışmacılar, finale kalır ve birbirlerine meydan okurlar.

Kazanan yarışmacıya Ben Bilirim ödül veriliyor. Ödül bölümünde birinciye cüzi bir miktar ödül veriliyor. Ödülün miktarı net değil. Alper bey Ödül Bölümünde Bu Hafta Kim 1. Oldu? diyor ve birinciye güzel günlerde harcamanız dileğiyle diyerek ödülü veriyor.

Haftanın 4 günü süren yarışmada Ben Bilirim’in yayınlandığı kanal 360TV’nin yapımcısı cüzi miktarlarda ödüller olacağını ve amacın para ödülü değil, sosyal ortam oluşturma olacağını açıklamıştı.

Eğlence ve sosyalleşme amaçlı katılan yarışmacılar, kendilerini deniyor ve yeni insanlar ile tanışıyor. Ben Bilirim yarışması ödül miktarı bilerek düşük tutuluyor. 1000 TL gibi bir sembolik rakam olduğu söyleniyor fakat net bilgi değil.

360 TV yapımcısı Ben Bilirim ödülüne ilişkin şu sözleri ifade etti: “Ödül konusunda açıkçası biraz bizim tercihimiz farklı. İşin içine parayı koyduğunuz zaman insanlardaki o sıcak atmosferi kaybetme riski doğuyor. Dolayısıyla daha cüzi bir rakamla insanların sosyalleşebileceği bir alan oluşturuyoruz. Yarışmacılarımız kendileri gibi düşünen insanlarla bir arada oluyorlar. O, bir buçuk saati keyifle geçirmelerini sağlıyoruz. İşin içine para girdiğinde başka hırslar devreye giriyor. Biz de bunu çok ön planda tutmuyoruz. Yoksa parayı vermemek değil. Yarışmacılar da bu durumdan çok memnunlar.”

BİZLERE BİLGİ VEREN BİR TAKİPÇİMİZ ÖDÜLÜN 2.500 TL OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİR FAKAT BUNUN DOĞRULUĞU TEYİT EDİLEMEMİŞTİR.

Yapılan açıklamaya göre de sembolik olduğu söylenen ödülün rakamı verilmemiştir fakat takipçimizin söylediği 2500 olan miktarda sembolik bir miktardır, doğruluğu teyit edilememiştir.

Alper Ateş Kimdir? Kiminle Evli, Kaç Yaşında?

Alper Ateş televizyon programı sunucusu.

1982 yılında Samsun’da dünyaya geldi.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Fakültesinden mezun oldu.

Sunduğu yarışma programlarıyla tanınmıştır.

Kaç Doğumlu : 1982 Doğumlu

Aslen Nereli : Samsun

Kaç Yaşında : 40 Yaşında

Ne İş Yapıyor? : Ben bilirim sunucusu

Daha fazla detay için aşağıdaki içeriğe göz atabilirsiniz.

You cannot copy content of this page