Canım Annem 91. Bölüm Full İzle, Canım Annem Son Bölüm İzle

20.06.2022
Canım Annem 91. Bölüm Full İzle, Canım Annem Son Bölüm İzle

Zeynep annesine çok düşkün bir çocuktur ve bir gün annesi Cemre bir kaza sonucu hayatını kaybeder. Zeynep üzülmesin diye annesinin öldüğünü ondan saklarlar. Çünkü Zeynep’in kalbi doğuştan deliktir ve bu üzüntüyü kaldıramayacaktır. Cemre ölürken çok büyük bir iftiraya uğrar.

Nazlı ve Murat açık açık konuşamadıkları gerçeklerin etrafında bir gece geçirirler hastanede. Ertesi gün Nazlı taburcu olur. Murat, daha önce sığındıkları köy evinde kendilerini misafir eden Yusuf’la karşılaştığından beri onunla yaptığı konuşmalarla Nazlı’yla ilgili hislerini tamamen gözden geçirme şansı bulmuştur. O, bu hislerini ne kadar dile dökemese de Yusuf’un soracağı bir soru onu bir cevabın eşiğine getirecektir. Furkan ise Nazlı’yı ziyaret için konağa geldiğinde onu oynadığı rol icabı Zeynep’in annesi ve Murat’ın karısı Cemre olarak görür. Uzun zaman sonra bunu fark etmesi Furkan’ı sarsacaktır. Kerem, Oya’nın kararlarıyla ilgili samimi bir özür diledikten sonra araları yeniden düzelecektir. Ancak kızının ünlü olacağı hayaliyle ayakları yerden kesilen Sümbül’ün küçücük bir hamlesi Oya’yı yeniden düşüncelere sevk edecek ve bir kere daha hızlı karar vermesine neden olacaktır. Yıldız ise Kerem’den uzak durmaya çabalasa bile geçmişin hatıralarından uzak duramamaktadır. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

Nazlı, gözlerini açtığında Murat’ın bakışlarını üzerinde bulur. Toparlanmaya çalıştığı sırada Zeynep’le konuşacaklarını anlar.

Zeynep kötü bir rüya görmüştür annesini babasını çok seviyordur. Hem Zeynep’in bu sözleri hem de bu mecburi bir arada kalmadan dolayı ayrı ayrı etkilenmiş olan Murat ve Nazlı mutludurlar. Nazlı ve Murat sonunda kapının açılmasıyla aslında hiç yadırgamadıkları bu esaretten kurtulurlar. Furkan Nazlıyla baş başa kalma fırsatını kaçırmıştır.

Murat ve Nazlı konağa döndüklerinde daha mutlu ve birbirlerine karşı aralarındaki çekim Melek’in gözünden kaçmaz.

Melek, Murat ve Nazlı’nın aralarındaki yakınlığına dair en son gördüğü resimle birlikte kararını verir. Nazlı’ya büyük bir tehdit içindedir bununla ilgili tekinsiz bir adamla görüşür fakat Nazlı’ya ne yapacağını tam olarak bilmeyiz. Kerem’in tavırlarıyla kırılan Yıldız evden ayrılır ve Kerem için bir fedakarlıkta bulunur.

Uzun zamandır görüşmediği ve küs olduğu babasını arar. Ondan Rüstem’in yerini bulmasını ister. Çok geçmeden Yıldız’ın babası Rüstem’in yerini öğrenmiştir ve Yıldız’a adresi söyler .Yıldız, Şule’ye rağmen kendini tehlikeye atarak Rüstem’i bulmaya gider.

Yıldız son anda Kerem’e de Rüstem’i bulmaya gittiğini haber eder. Kerem, Yıldız’ın elinden kurtulan Rüstem’le karşı karşıya gelir. Aralarında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

SON BÖLÜM YOUTUBE İZLEME LİNKİ

CANIM ANNEM SON BÖLÜM İZLE

You cannot copy content of this page