Cap Royale nedir ? Cap Royale ne zaman çıktı ?

16.02.2022
Cap Royale nedir ? Cap Royale ne zaman çıktı ?Mobil cihazlarda oynanan bir oyundur. Cap Royale, mevcut sürümü google playde 31 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülmüş ücretsiz bir strateji video oyunudur. 16.02.2022 itibariyle 50.000+ indirmesi vardır.

Boa games tarafından sunulan bir oyundur.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Boa Games’in yaptığı strateji oyunu, Türk mobil oyun geliştiricileri tarafından hazırlandı.

Tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülen CapRoyale, özellikle strateji oyununa meraklı olan akıllı telefon kullanıcılarını kendine çekiyor.

Türk mobil oyun geliştiricileri tarafından yapılan CapRoyale isimli strateji oyunu, Android ve iOS kullanıcıları için çıkışını yaptıktan sonra hızla indirilmeye başladı. Bu ilgi süreklilik getirmesi için oyuna yeni özellikler de geliyor.

2020 yılının Mart ayında Yusuf Yüksekdağ tarafından İstanbul’da kurulan BOA Games, şu an için 9 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. BOA Games‘in kısa süre önce ilk oyunu olan CapRoyale’i hem iOS hem de Android platformları için kullanıma sunduğu bilinmektedir.

Cap Royale Özellikleri Neler ?Öncelikle CapRoyale, en çok talep edilen ürünleri keşfederek, fiyat ve kalite konusunda rakiplerle rekabet ederek pazara hakim olmanızı sağlıyor.

Ayrıca, Cap Royalede ticaretlerini aksatarak rakiplerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

Cap Royale‘de İşlerinizi büyütmek için farklı sektörlerde yeni mağazalar kurabilir, fabrikalar geliştirebilirsiniz.

Oyunda, binanızı yükselterek ve rakiplerinizin önünde kalarak çeşitli ödüller elde edebilirsiniz.

Öte yandan, zirvede kalmak için de çeşitli stratejiler geliştirmeniz şart. Rakipleriniz size zarar vermek isteyeceğinden, savunmanızı iyileştirmeniz ve onları durdurmak için her şeyi yapmanız gerekiyor.Karşı saldırıya geçmek ve onlara kimin en iyi olduğunu göstermek için de bir ekip kurmanız gerekecek.

CapRoyale, benzersiz ekibinizi oluşturmak için birçok karakter arasından seçim yapmanızı sağlıyor.

Her zafer için takımınızı güçlendirmek ve yeni eşyaların kilidini açmak için kullanılabilecek çeşitli ödüller sizi bekliyor.

CapRoyale, Android ve iOS için resmi olarak yayınlandı. Strateji oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Play’de Oyunun açıklamasında aşağıdaki metin yazmaktadır.

Oyunun açıklamasında aşağıdaki metin yazmaktadır.

Ortak bir pazarda gerçek oyuncularla rekabet edin! İşinizi büyütmek için yeni mağazalar açın ve kendi fabrikalarınızı kurun! Rakiplerinizi sabote edin, onlarla savaşın ve bu ticaret savaşının galibi olun!

CapRoyale evrenine şimdi katılın!

PİYASA HAZIR OLUN

En çok talep edilen ürünleri keşfedin, rakiplerinizle fiyat ve kalite konusunda rekabet edin. İşleri daha fazla sarsmak istiyorsanız mağazalarını sabote edebilir, ticaretini bozabilirsiniz!

TİCARETİNİZİ BÜYÜTÜN

Farklı sektörlerde yeni mağazalar ve fabrikalar kurarak işinizi büyütün. Binalarınızı yükselterek ve rakiplerinizin önünde kalarak ödüller kazanın.

ZİRVEDE KALMAK İÇİN STRATEJİLER OLUŞTURUN

CapRoyale’de rakipleriniz size zarar vermek isteyecektir. Savunmanızı geliştirin ve onları durdurmak için her şeyi yapın! Karşı saldırı için tayfanı topla ve onlara kimin en iyi olduğunu göster!

MUZAFFER OL

Birçok karakter arasından seçim yapın ve benzersiz ekibinizi oluşturun. Tüm gücünüzle saldırın ve rakiplerinizin bölgelerini yağmalayın! Her zafer için ödüller kazanın ve bunları ekiplerinizi güçlendirmek için kullanın ve yeni öğelerin kilidini açın!ÖZELLİKLER YAKINDA

-Lonca Sistemi
-Rütbe Sistemi
-Mevsimsel Görevler ve Başarılar
-Yeni Mürettebat Üyeleri
-Yeni ürünler

CapRoyale ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Oyun içi satın alma yapmak istemiyorsanız, cihaz ayarlarınızdan uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

CapRoyale’de sizleri bekliyoruz!

Linkedin Profilinde aşağıdakiler yazmaktadır.

HakkımızdaBoa Games is a game company that started in 2020 with a passion for creating mobile games. Our team consists of 9 creative and talented people. Our goal is to bring a new breath to the game industry with the casual mobile game project we are developing. Join us and be a part of our dreams!

Hakkımızda

Boa Games, 2020 yılında mobil oyunlar yaratma tutkusuyla yola çıkan bir oyun şirketidir.

Ekibimiz 9 yaratıcı ve yetenekli kişiden oluşmaktadır. Amacımız, geliştirmekte olduğumuz gündelik mobil oyun projesi ile oyun sektörüne yeni bir soluk getirmektir.

Bize katılın ve hayallerimizin bir parçası olun!Compete with real players in the partner market! Open new stores and build your own factories to dominate the market! Sabotage rivals, fight them and be the winner of this trade war!

Come join the CapRoyale universe now!

DOMINATE THE MARKET

Compete with your competitors on price and quality by discovering the most demanded products. If you want to complicate things further, you can use your sabotage team to disrupt your competitors’ trade!

GROW YOUR COMPANY TO THE TOP

Develop your company by completing objectives, expand your business by establishing new stores and factories in different sectors. Get new achievements by raising the level of your buildings and stay ahead of your competitors.

CREATE STRATEGIES TO STAY AT THE TOPYour opponents who are not doing as well as you in CapRoyale will want to hurt you. To avoid them, improve your defenses and arrange your area strategically, assemble your team to counterattack and show them who is the strongest!

BUILD YOUR TEAM AND RUN TO VICTORY

Build your own special team of different characters and attack with all your might to plunder your opponents’ territory! Earn new rewards, strengthen your teams, and unlock new items for every victory you win!

FEATURES COMING SOON

-Guild System
-Rank System
-Seasonal Missions and Achievements
-New Characters
-New Products

CapRoyale is a completely free game; however, some in-game items can also be purchased for real money. If you don’t want to make in-game purchases, you can disable in-app purchases in device settings.

See you at CapRoyale!You cannot copy content of this page