Carlosun Mariası Ne Demek?

28.04.2021
Carlosun Mariası Ne Demek?

Dün TRT1 ekranlarına gelen Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile reytinglere damgasını vurdu. Dünkü bölümde yine Carlosun Mariası tümlemesi kullanıldı. Esat, Gülben’in kardeşi Han’ın hem çocukluk hem de iş arkadaşıdır. Esat, Esra’yı beğenmektedir. Dizideki rolünde ruhsal problemleri olan Gülben, okuduğu romandaki sevgililer olan Carlos ile Maria’yı, sevgisine karşılık bulamadığı ancak bunu kabullenmediği Esat ile kendisine benzetir. Carlosun Mariası genelde Gülbenin hayallerinde kullanılır.

Gülben DERENOĞLU rolünü Merve Dizdar Oynamaktadır.

Merve Dizdar Kimdir ?

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Merve Dizdar, özellikle Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakteri ile kariyerinde ayrı bir sayfa açtı. Başarılı isim, bu yapımla adını daha geniş kitlelere duyurdu.

Merve Dizdar Nereli?

İzmir’de doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümün’ü bitirdi. Yüksek lisansını ise İstanbul Kadir Has Üniversitesi İleri Oyunculuk bölümünde gerçekleştirdi. Okul çağlarında Semaver Kumpanya’da tiyatroya başlayan Dizdar, Craft Tiyatro bünyesinde sanatsal faaliyetlerini sürdürüyor.

Merve Dizdar Kaç Yaşında?

25 Haziran 1986 tarihinde dünyaya geldi. İkizler burcu olan başarılı sanatçı, 2021 yılı itibariyle 35 yaşındadır.

You cannot copy content of this page