Cenk Yıldıray kimdir nerelidir ? Cenk Yıldıray instagram? Cenk Yıldıray Acun ılıcalı

28.02.2022

Cenk Yıldıray Acun ılıcalı ile girdiği diyalogla meşhur olan kişidir.

Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için “Erzurumspor Gecesi” adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi. Acun Ilıcalı’nın canlı yayına telefonla bağlanan iki kişi ile girdiği diyalog dikkatlerden kaçmadı.


Acun Medya’nın sahibi ve Fenerbahçeliliği ile bilinen Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için “Erzurumspor Gecesi” adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi. Acun Ilıcalı’nın canlı yayına telefonla bağlanan iki kişi ile girdiği diyalog dikkat çekti.

Erzurumspor yardım gecesine katılan Cenk Yıldıray isimli şahıs, canlı yayında 350 TL bağışladı. Acun Ilıcalı; miktar sonrası kişinin niyetini beğenmediğini söyleyerek, iyi akşamlar diledi.

Daha sonra Ali Akyüz isimli bir kişi telefonla yayına bağlanarak ”Ben aç karnımı doyuramadım Erzurum’a yardım mı edeceğim.” dedi. Acun Ilıcalı ise ”Ali Bey siz aradınız biz aramadık. Ülkemizin zorluklarını anlayışla karşılıyoruz. Biz de elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Bu tip zorlukları buraya bağlanarak dile getirmek çok da mantıklı gelmiyor.”

Erzurumspor bağış gecesinden

🗣 Cenk Yıldıray: “350 lira bağışlıyorum.”
🗣 Acun Ilıcalı: 350 lira?
🗣 Cenk Yıldıray: Evet
🗣 Acun Ilıcalı: Bağışın miktarı olmaz ama vaktimizi çalmayarak sevaba girebilirsiniz. TV’ye çıkmak için telefonda farklı, burada farklı miktar. O 350 de gelmez.”

CENK YILDIRAY KİMDİR İNSTAGRAM ADRESİ