Ceyda Kasabalı Kaç Yaşında Evlendi? Ceyda Kasabalı Kimdir, Nerelidir?

17.01.2023
Ceyda Kasabalı Kaç Yaşında Evlendi? Ceyda Kasabalı Kimdir, Nerelidir?

Ceyda Kasabalı Kaç Yaşında Evlendi? Ceyda Kasabalı Kimdir, Nerelidir?

YouTube kanalıyla 4 milyon takipçiye ulaşmak üzere olan Fırat-Ceyda çifti izleyiciler tarafından merak edildi. ‘Noluyo Ya?’nın Ceyda’sı kimdir? İstanbul dışında yaşama kararı aldıkları konuşulan çift sevenlerini üzdü. Ceyda Kasabalı kaç yaşında? Ceyda Kasabalı ne iş yapıyor?

Ceyda Kasabalı 3 Ocak 1987 yılında dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine küçük yaşlarda aşlayan Kasabalı aslen İzmitlidir. Ceyda Kasabalı üniversite eğitimini, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünde tamamladı. Ceyda Kasabalı, kariyerine “Babam Sağolsun” isimli dizisiyle adım attı. Avrupa Avrupa, Yılanların Öcü, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizilerde yer aldı.

Ceyda Kasabalı, 23 Temmuz 2016 yılında kendi gibi oyuncu Fırat Albayram ile evlendi. Ceyda Kasabalı, şimdilerde eşi Fırat Albayram ile birlikte YouTube ve TİkTok, Twich gibi platformlarda dijital içerik üreticiliği yapıyor. Ünlü çift “Noluyo Ya” isimli 4 milyon aboneye yakın YouTube kanalında videolar çekiyor.
Sosyal medya hesabından ve YouTube hesabından yaptığı samimi ve eğlenceli halleri Ceyda Kasabalı’nın sevilmesine neden oldu.

Oğlak burcu olan Ceyda Kasabalı, 1.68 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Ceyda Kasabalı 2016 yılında evlendi. 28 yaşında evlenmiştir. Evlendiği kişi yine kendi gibi oyuncu olan Fırat Albayram’dır. İkilinin hala mutlu bir evlilikleri vardır. Özellikle sosyal medyadan sergilediği güzel fotoğraflarla göz doldurmaktadır. Bir tane de kız çocukları olan çiftin her daim mutlu ve huzurlu olmak için ellerinden geleni yaptıklarını röportajlarında dile getirmişlerdir. Çiftin herhangi bir boşanma gibi bir haberi çıkmamıştır.

Ceyda Kasabalı Köpeğinin Cinsi Nedir?

İkilinin Şila ve Rita adında köpekleri vardır. Köpekleri evlendiklerinde de kendilerine nedimelik yaptılar. Köpeklerinin cinsi pug olarak bilinir. Küçük ve kırma bir yapıya sahiptirler. Sevimli oldukları için her daim sevilen bir köpek cinsi olmaktadır. Biri siyah biri beyaz köpeklerdendir.

Ceyda Kasabalı Hangi Üniversiteden Mezun?

Eğitimli olup alaylı olmayan oyunculardandır. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezundur. Oyunculuğu başarılı olup birçok rolde kendini güzel şekilde temsil etmiştir. Kocaeli’de okurken oynadığı tiyatro ve farklı dallarda oyunculuğu ile de deneyim kazanmıştır. Bu açıdan televizyon ekranlarında yaptığı işlerde oyunculuğu ile göz doldurmuştur.

Ceyda Kasabalı Hangi Liseden Mezun?

Oyuncunun hangi liseden mezun olduğu bilgilere ulaşılmamaktadır. Sadece üniversite eğitimi kaynaklara geçmiştir. Oyunculuğu ile de başarılı şekilde ekranlara gelen oyuncu her daim kaliteli yapıtlarda ekranlara gelmiştir. Eğitim açısından da güzel bir eğitimi geçmişi vardır. Bu açıdan yaptığı işlerde başarılı bir şekilde üstesinden gelmiştir.

Ceyda Kasabalı İzmit’in Neresinden?

Kocaeli İzmitlidir. Oyuncunun doğduğu yer ise İstanbul’dur. İstanbul kültürü ile yaşadığı yaşamında oyunculuk eğitimini ise memleketinde tamamlamıştır. Bu yüzden hiçbir yabancılık çekmeden mesleğinin ilk adımlarını atmıştır. Aldığı eğitim sayesinde ardından hemen şöhret olmuştur. Girişken yapısı ve azmi ile son derece güzel işlere imza atmıştır.

Ceyda Kasabalı Kaç Kardeş?

2 kardeşlerdir. Gökmen Kasabalı’nın kardeşidir. Bu yüzden iki kardeşin mesleği de oyunculuktur. İkisi de güzel oyunculuk performansları ile hayranlarını son derece güzel oyunlar izletmişlerdir. Gökmen Kasabalı hem görünüşü hem de oyunculuğu son derece kaliteli bir şekilde işler sergilemiştir.

Ceyda Kasabalı Manken Mi?

Kendisi manken değildir. Fakat güzel ve manken gibi bir fiziğe sahiptir. Bu açıdan herkes onun manken olarak görür. Kendi güzelliğini oyunculukta sergileyerek hayranlarını kendine bir kez daha hayran bırakmıştır.

Ceyda Kasabalı ve Kıvanç Kasabalı Kardeş Mi?

İkili kardeş değildir. Sadece soyadı benzerliği vardır. İkilinin filmlerde beraber oynamadığı fakat tanıştıklarına dair bir fotoğraf karesi vardır. Oyuncu oldukları için bu camiada illaki bir araya geleceklerdir.

Ceyda Kasabalı’nın En Sevdiği Renk Nedir?

En sevdiği renk ve gözlerine yakışan pembe olmaktadır. Hem kendine yakışan hem de onu daha çok güzel gösteren olduğu bir demecinde dile getirmiştir. Mavinin her tonunu da severek kullandığını söylemiştir. Açık tenli olması ona daha koyu renklerin yakışmasına neden olur.

You cannot copy content of this page