Deniz Baysal Yurtçu kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim? Deniz Baysal Yurtçu boyu kaç, dizileri, instagram adresi, Barış Yurtçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

03.04.2022
Deniz Baysal Yurtçu kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim? Deniz Baysal Yurtçu boyu kaç, dizileri, instagram adresi, Barış Yurtçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Deniz Baysal Yurtçu kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim? Deniz Baysal Yurtçu boyu kaç, dizileri, instagram adresi

Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa isimli müzik grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girmiştir.

Deniz Baysal Yurtçu instagramda @denizbaysal_ kullanıcı adı ile bulunur ve 5.2 milyon takipçisi vardır.

Deniz Baysal Estetik var mı? sorusu aşağıdaki haberlerle gündeme gelmişti 5 yıl kadar önce.

‘Kaçak Gelinler’ dizisiyle ününe ün katan ve son dönemde yıldızı parlayan oyuncular arasında gösterilen Deniz Baysal estetik yaptırdı. Ünlü oyuncu Fulya’daki özel bir klinikte ameliyat oldu. Nefes alıp verme zorluğu yaşayan ve bu yüzden burnundaki eti aldıran Baysal, burnunu da düzelttirdi.

Deniz Baysal Yurtçu, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezundur. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan Baysal, çeşitli reklam filmlerinde oynadı.

Kameralar karşısına ilk kez Bitmeyen Şarkı dizisi ile geçen Deniz Baysal Yurtçu; Derin Sular, Kaçak Gelinler, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlarda rol almıştır.

Deniz Baysal Yurtçu, 2019 yılında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile dünya evine girdi.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Hizmetçiler dizisinde Ela karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtçu, 172 cmboyunda, 55 kilo ve Koç burcudur.

Barış Yurtçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslen Adanalı olan Barış Yurtçu, 19 Mayıs 1983 tarihinde dünyaya geldi. Kolpa isimli müzik grubu kurucularındandır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Barış Yurtçu, 2009 yılında Hayat Senin Mucize İşler, 2010 yılında Maximum, 2011 yılında Son Nefesim ve Yatağın Soğuk Tarafı, 2014 yılında Aşk ve Hayat ile müzik kariyerini sürdürdü. 2016 yılında Ece Seçkin ile birlikte Hoş Geldin Ayrılığa isimli şarkıda düet yaptı.

Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu evlilik yolunda yeni bir adım attı. 27 yaşındaki Baysal ve 35 yaşındaki Yurtçu, gelecek yaz evleneceklerini açıklamıştı.

You cannot copy content of this page