Deniz Çelebi kimdir? Nereli, kaç yaşında? Midyeci Ahmet ile boşandılar, Deniz Çelebi Instagram adresi

06.04.2022
Deniz Çelebi kimdir? Nereli, kaç yaşında? Midyeci Ahmet ile boşandılar, Deniz Çelebi Instagram adresi

Deniz Çelebi kimdir? Nereli, kaç yaşında? Midyeci Ahmet ile boşandılar

Midyeci Ahmet’in “Beşiktaş Midyeci Ahmet ile hiç bir bağımız kalmamıştır” açıklamasına karşılık eski eşi Deniz Çelebi’de açıklamalarda bulundu.

https://www.instagram.com/deniznubeyyauzay/ Url adresi Deniz Çelebi Instagram hesabına aittir, yani kullanıcı adı @deniznubeyyauza kullanıcı adıdır ve söz konusu açıklamaları bu hesaptan yapmıştır.

Seyyar tezgâhta satış yaparken işi büyütüp 25 dükkanlık Midyeci Ahmet zincirini kuran Ahmet Çiçek boşandı. Nafaka olarak eşi Deniz Çiçek’e Beşiktaş’taki merkez şubeyi bıraktı. Ancak o dükkanın tam karşısına yeni bir Midyeci Ahmet açtı. “Şimdi beni bitirmek istiyor” diyen eşi nin açıklamaları aşağıdaki gibi oldu.

“Biz kısa bir süre önce boşandık. Sizin de bildiğiniz gibi ‘Midyeci Ahmet’ markasında ilk günden bu güne kadar çok emek verdim. Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı.

Bugün geldiğimiz noktada, gayet medeni bir şekilde boşanırken, Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Geldiğimiz noktada bana ve çocuklarıma verdiği şubeyi bugün elimden almaya çalışıyor. Anti propagandasını yapıyor. Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. Ben iki çocuğumla mağdur ediliyorum. Çok emeğim var. Markayı ben ayakta tuttum. Bugün mağdur ediliyorum. Bütün midyeleri ben yaptım. Ben satışa sundum. Ben vicdan diyorum. Zaten bütün lezzeti benim elimden geçti.

Burayı ayakta tutmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Herkesin Ahmet’in gerçek yüzü görmesini istiyorum. Biz çok medeni ayrıldık. Dokuzuncu gününde karşıma şube açıldı. Bugün de beni kapattırmaya çalışıyor” dedi.

Deniz Çelebinin kişisel bilgiler, biyografisi hakkında internette bilgi bulunmamaktadır.

Ahmet Çiçek kimdir? (Midyeci Ahmet)

Ahmet Çiçek’in anne ve babası midyeciliği İzmir’den öğrendi.

Ahmet Çiçek 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. Midyeciliğie küçük yaşlarda başlayan Ahmet Çiçek 7-8 yaşlarında Şişhane’de Tevfik Sağlam İlkokulu’nun önünde midye satmaya başladı.

Ardından 12 yaşında ise Taksim Sıraselviler’de eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgahta midye satmaya devam etti.

Çocukken henüz midye satmaya başlamadan önce su satardım.

Hiç okula gitmedim derken aslında en çok okula giden ben olabilirim. Hergün sabah, öğlen demeden okula gittim.

Askerden döndükten sonra ilk midyeci dükkanını açtı.

Mekan açıp işimi daha çok büyütmek istedim. Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir dükkan açtı. Adına da ‘’Midyeci Ahmet” verdi. Ancak dükkan kısa süre içinde kapandı.

1.5 yıl boyunca eşi Deniz Hanım ile birlikte midye yapmaya devam etti. Bir süre sonra da Beşiktaş’ta kendi markamla şu anki Midyeci Ahmet’i açtı.

You cannot copy content of this page