Eda Alkaya kimdir, kaç yaşında, nereli ? Eda Alkaya Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi mi, Eda Alkaya kim? Eda Alkaya instagram hesabı nedir?

18.04.2022
Eda Alkaya kimdir, kaç yaşında, nereli ? Eda Alkaya Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi mi, Eda Alkaya kim? Eda Alkaya instagram hesabı nedir?

Eda Alkaya kimdir, kaç yaşında, nereli ? Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi mi Eda Alkaya kim?

MasterChef yarışmasının jürilerinden olan Danilo Zanna ile aşk yaşamış olduğu iddia edilen Eda Alkaya toplumsal medyada gündem oldu.

Sosyal medya hesabı gizli saklı olan Alkaya hakkında oldukça fazla data bulunmuyor. Eda Alkaya’nın üniversite talebesi olduğu iddia ediliyor.

9 senelik eşinden tek celsede boşanan Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Eda Alkaya kimdir?

Şuan sevgili olduklarına dair resmi bir açıklama yoktur.

Eda Alkaya hakkında detaylı bilgiler henüz bilinmiyor.

Güncel bilgiler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Eda Alkaya kimdir, kaç yaşında, nereli ? Eda Alkaya Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi mi, Eda Alkaya kim?

DANİLO ZANNA KİMDİR?

Danilo Zanna 15 Nisan 1982’de Prato, Toskana, İtalya’da doğdu. Aşçılığı aile mesleği olarak devraldı. Aşçılık becerisini İtalyan şeflerle çalışarak İtalyan mutfağı üzerine pekiştirdi.

Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak istediği için İtalya’dan gelerek Türkiye’ye yerleşti. Türkiye’ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk mutfağı üzerine yemeklerin bulunduğu bir restoran açtı. Daha sonra televizyon programlarında yer almaya başlayarak ilk defa “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı.

Zanna’nın asıl tanınması ise Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu “İtalyan İşi” adlı yemek programıyla oldu. Türkiye’de farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü’nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı.

Planet Mutfak kapandıktan sonra 2015’ten itibaren ATV’de yayınlanan “Elin Oğlu” ve NTV’de kendisinin hazırlayıp sunduğu “Lezzetin Şarkısı” adlı programlarla ekranlara geldi. Zanna son olarak 2019’da yeni sezonunda 3. döneminde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef Türkiye programda başşef olarak jüri üyeliği yapmaktadır. 2012’de Tuğçe Demirbilek ile evlenmiştir. 15 Aralık 2021 tarihinde eşinden tek celsede boşanmıştır. Ayrıca 2021’de Exxen’de yayınlanan MasterChef Junior’da sunuculuk yaptı.

Eda Alkaya instagram hesabı nedir?

İnstagramda Daniloyu takip eden 1 adet Eda Alkaya kullanıcı isimli instagram hesabı vardır @edaalkayaaa kullanıcı adlı hesaptır, hesap gizli olduğundan aynı Eda olup olmadığı teyit edilememiş, profili fotoğrafı benzerlik göstermektedir.

You cannot copy content of this page