Emine Ün Kimdir ? Emine Ün’ün Annesi Ne Zaman Vefat Etti ?

Emine Ün, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Emine Ün 24 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babası İbrahim Alkan’dır. Lise eğitimini İstanbul Etiler Lisesinden aldıktan sonra eğitim hayatına devam etmedi. 1992 senesinde Neşe Erberk’in ajansında modellik yapmaya başlayarak modellik için ilk adımını attı. 1994 senesinde Hey Girl dergisinde kapak kızı seçilmiştir.

Emine Ün’ün annesi Müzeyen Ün’dür. Maalesef hayatını kaybetti, Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Müzeyen Ün Kimdir ?

EMİNE ÜN’ÜN ANNESİ KİMDİR, NERELİ? KAÇ YAŞINDA, NEDEN ÖLDÜ?

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Emine Ün, Süt Kardeşler’in oyununun ertelendiğini açıklayarak “Heyecanla seyircimizle buluşmayı beklerken, maalesef covid-19 test sonucum pozitif olduğu için oyunumuzu 1 Eylül’e erteledik. Umarım en kısa zamanda iyileşeceğim. Güzel mesajlarını, dileklerini ileten tüm tanıdığım tanımadığım dostlarıma çok teşekkür ederim.” yazısını paylaşmıştı.

Birkaç gün sonra Emine Ün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendi tedavisinin hastanede devam ettiğini belirtirken annesinin yoğun bakıma kaldırıldığını açıklamış ve şu sözlere yer vermişti: “Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber covid olduk ve tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı, ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün…”

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.