En Güvenilir Kripto Para Borsaları

27.06.2021
En Güvenilir Kripto Para Borsaları

Güvenlik: Bir borsa seçerken, bir platformun meşruiyeti ve güvenliği öncelikli hususlardan biri olmalıdır. Örneğin Güney Koreli kripto para borsası Bithumb, saldırı sonucunda 31.6 milyar dolar kaybetti. Borsa, tüm para çekme ve yatırma işlemlerini durdurarak harekete geçti ve mevcut kripto para birimlerini borsa ile erişilemeyen soğuk bir cüzdana taşıdı, ancak saldırı sonucu birçok kripto para birimi kısa sürede önemli ölçüde değer kaybetti. Bu nedenle güvenliğe öncelik vermekte fayda vardır.

Kripto Para Satın Alabileceğiniz En İyi Borsalar

1. Binance: Ticaret Hacmi En Yüksek Borsa Binance, 100’den fazla kripto para biriminin ticaretine olanak sağlayan, en büyük kripto para borsalarından biridir. Ocak 2018 itibarıyla Binance, ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olmuştur.Binance, kurucusu ve CEO’su olan Chanpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Binance kurulduğunda ilk başlarda Çin’de bulunuyordu, ancak sonrasında Çin’in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin’den ayrıldı.

Binance

Binance’ de işlem yaparken %10 Komisyon İndirimi kazanmak için aşağıdaki link ile üye olmanız gerekir. Yabancı Binance hesabı üzerinden işlem yapmak tr binanceden daha avantajlıdır.

TR Binance indirimli üyelik için :

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=QZ27I186

Global Binance için indirimli üyelik linki.

https://accounts.binance.cc/tr/register?ref=G34Z561M

2. Coinbase: En Güvenilir BorsaCoinbase, ABD’de bulunan en büyük ve en saygın Bitcoin platformudur. Güvenli yatırımcıların desteklediği ve milyonlarca kişinin kullandığı Coinbase, hem borsayı hem de cüzdanı bir arada sunar, ki bu da onu Bitcoin ile başlamak isteyenler için en kolay borsalardan biridir.

Diğer büyük borsalar.

Gate.io

Kraken

Bitfinex

Gemini

OKEx

Huobi

Global

Bitstamp

FTX

You cannot copy content of this page