En Hamarat Benim 10 Mayıs 2022 Salı Puan Durumu

10.05.2022
En Hamarat Benim 10 Mayıs 2022 Salı Puan Durumu

Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekrana gelen En Hamarat Benim yarışması bilindiği üzere her hafta olduğu gibi bu hafta da hayli ilgi ile seyredilmeye devam ediyor.

Fox ekranlarında her hafta içi saat 13.00’te başlayan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim‘in bu haftaki yarışmacıları kıyasıyla yarışmalarına devam ediyorlar.

Hafta içi zevkle izlenen bu program gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başardı.

En Hamarat Benim her gün saat 13:00 itibarıyla Fox TV’de başlıyor.

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başladı. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alıyor.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.

Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak.

Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Rukiye Kepkan yarıştı. FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu göstermek için mücadele veren Rukiye hanım bugün ilk olarak sunucu Kadir beyi evinde ağırladı.

Kadir Ezildi her zamanki gibi ilk olarak Rukiye hanımın evini önce bir gezdi daha sonra da detaylı olarak Rukiye hanımın yaptığı temizliği gözden geçirdi. Kadir Ezildi ile çok eğlenceli geçen ev temizliği ve yemek yapma faslından sonra Rukiye hanımın kapısı çaldı ve diğer yarışmacılar da katıldı. Yemekler yendi tatlıların tadımına bakıldı ve puanlamaya geçildi. Program sonunda Rukiye hanıma verilen puanlar şöyle;

En Hamarat Benim’in dün ekrana gelen 9 Mayıs 2022 Pazartesi gününe ait yeni bölümünde Didem Hanım yarıştı. Didem Hanımın rakiplerinden aldığı puanları aşağıda tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

Aleyna Hanım- 3 puan

Yonca Hanım- 3 puan

Meral Hanım- 4 puan

Rukiye Hanım- 3 puan

Toplam- 13 puan

YORUMLAR

Bir Yorum Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page