En Hamarat Benim Gülten Süt kimdir?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması Fox TV’deki En Hamarat Benim programının yarışmacılarından Gülten Süt Mihri hanım yerine yarışmaya dahil oldu.

Mihri hanım, rahatsızlığı sebebiyle kendi yarışacağı gün yarışmadan çekilmiştir. Mihri hanım yerine dördüncü gün yarışmacısı olarak Gülten hanım yarışmaya dahil olmuştur.

Kısaca yarışmadan bahsedecek olursak, Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” yarışmasında her hafta birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösteriyor. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

2022’deki Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının ilk yarışmasında, 3-7 Ocak haftasında 15 bin TL’lik büyük ödülü 24 puan ile kazanan Onur Gulomjon Sattarov oldu.

En Hamarat Benim Gülten, yarışmaya sonradan katılması ve heyecanlı davranışlarıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Gülten hanım 54 yaşındadır ve ev hanımıdır. 34 senelik evli olan ve 4 çocuğunu da üniversite okutan Gülten hanım aslen Ardahanlıdır. Genel olarak Gülten hanım, eve gelen misafirlerin önce çoraplarının altına baktığını, bir de giderken tekrar kontrol ettiğini belirterek, eğer aynı temizlikle gidiyorsa mutlu olduğunu dile getiriyor.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.