Erol Sebebci Kimdir?Erol Sebebci Yapımcı ve müzik yönetmenidir. Pop müzik şarkıcısı Atiye’nin eşi olan Sebebci doğma büyüme İstanbulludur. Bu güzel Çiftin bir kız çocukları var. Erol Sebebci Anadolu Üniversitesi mezunudur. Hindistan’da önemli müzik türlerinden biri olan Benaras Gharana tarzında sanatını icra etti. Sebebci aynı zamanda perküsyon sanatçısı olup Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde de bulunuyor. Ünlü Hint sanatçılar Parveen Sultan ve Dilshad Khan ile birlikte çalıştı.

EŞİ ATİYE HAKKINDA BİLGİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

2020 yılında yapılan haberlerde “Atiye ve Erol Sebebci, şimdi 1 yaşında olan kızlarıyla birlikte birkaç ay önce İstanbul’a döndü. İstanbul ve Antakya’da yapmayı düşündükleri düğünleri pandemi nedeniyle erteleyen çift, bu hayallerini salgın tehdidi geçtiğinde gerçekleştirecek.” ibareleri geçmekteydi. Çocukları şuan 3 yaşındadır.

EŞİ ATİYE HAKKINDA BİLGİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

Eşi Atiye ile yaptıkları son parça aşağıda bulunan Ses Seda Yok Şarkısıdır. Söz / Lyrics: Sibel Algan, Müzik / Music: Geleneksel Qawwali Eseri / Traditional Qawwali Song ve Düzenleme / Producer: Erol Sebebci olarak belirlenen şarkı 26 Kas 2021 tarihinde yayınlandı.Atiye’nin yeni şarkısı “Ses Seda Yok” tüm dijital müzik platformlarında! / Atiye’s new single “Ses Seda Yok” is out on all digital music stores!

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.