Erşan Kuneri gerçekte kimdir?

03.05.2022
Erşan Kuneri gerçekte kimdir?

Erşan Kuneri gerçekte kimdir?

Cem Yılmaz tarafından canlandırılan Erşan Kuneri karakteri, Gora filminde sadece 10 dakika görünmesine rağmen halkın oldukça beğenisini kazanmıştı. O gündne bugüne zaman zaman gündme olan karakter şu günlerde yapılan sosyal medya paylaşımalrı ile tekrar gündem geldi. Peki Erşan Kuneri karakteri hangi filmde yer alıyor? Erşan Kuneri kimdir? Erşan Kuneri’yi kim canlandırıyor?
Erşan Kuneri, Gora filminde ‘Film yapımcısı’ mesleğiyle ön plana çıkar. ‘Arif v 216’ filminde ise Kay Kay adlı eğlence mekanının sahibi olarak sahnelerde yerini almıştır.
Erşan Kuneri karakterini Cem Yılmaz canlandırmıştır.
Erşan Kuneri karakteri Gora filminde yaklaşık 10 dakika boyunca ekrana gelmiştir.
“Yine daktilonun başındayım. Yazıhanedeyim,”Doyamadım” filmimiz acayip bi iş yaptı ortalık yıkıldı. Toparladık gibi. Mami de memnun. Miki Bar da çok iyi gidiyor. Acısıyla tatlısıyla ne 2 seneydi be.

7 film yaptık toplam bu 2 sene. Ben varım, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altın ve Payro.Alev’e “Kuru Murat”ı anlatırken ne demiştim bizim neyimiz eksik en güzellerini yaparız demiştim.Payro Kemal ile daha dün görüştüm yine setlerde haylaz. Abi diyo Blue Box’ı “Erman”da ilk sen kullandın herkes şimdi uçma peşinde dedi.Komedi, macera, aşk, intikam.. 7 film… Bazılarını 3 günde çektik bazılarını 40 günde. Bazen 40 gün emek verirsin 40 yıl unutulmaz.Ben Erşan Kuneri, bir yıldız olduğum kadar bir sinema emekçisiyim. 40 yıl sonra biri bulsa filmlerimizi izlese bugünleri yad etse ne sevinirim.

Düşünsenize yıl olmuş 2022, biz belki yokuz.Ama filmimiz oynuyor bi yerlerde. Ne güzel olurdu. Bir yere not edin 13 Mayıs 2022 geçen Alev’in yıldız haritasında çıktı, belli mi olur o gün bugündür belki.Hepinizi çok sevdim ve seviyorum, seveceğim.Beni gördüğünüz yerde izleyin bundan daha güzel hediye olmaz bana.Göklerdeki değil yanı başınızdaki yıldızınız

Erşan Kuneri1982/ İstanbul”

You cannot copy content of this page