Esra Erol Dursun Durgun Kimdir?

19.04.2021
Esra Erol Dursun Durgun Kimdir?

Esra Erol’da Dursun Durgun kimdir, şuan Dursun Durgun nerede?

Sevilen ve milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan, ATV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Esra Erol Programında gün geçmiyor ki yeni bir olay yaşanmasın. Yeni konuklardan birisi olan Ramazan Durgun eşi olan Dursun Durgun hakkında şok iddialar ile programa katıldı. Ramazan Durgun konuşmasında, eşi Dursun’un çocuğunu da alarak kaçtığını beyan etti.

Ramazan Durgun, bir gün işten geldiğinde eşinin bir mektup bırakarak gittiğini gördüğünü, 25 gündür hiç bir yerde olmadığını, eşinin kızını da alıp kaybolduğunu, eşinin ailesinin de haberinin olmadığını, kendisinin Ordu’da yaşadığını, Samsun Bafra’da inşaatçılık yapan, ismini Murat Kıyak olarak bildiği bir kişiyle İstanbul’a kaçtığını iddia etti.

Ramazan Durgun, eşinin kaçma olayını işe şu cümleleri ile belirtti, “eşim Dursun Durgun sosyal medya üzerinde çok oyun oynardı, burada tanıştığı kişiyle gitti, 6 yıllık evliliği bitirdi, 4 yaşında olan kızımı kaçırdı” şeklinde açıklamaları olan Durgun, eşinin 10 ay biriyle görüştüğünü ve sevdiğini, canım kocacığım diye başladığı mektubunu seni sevmiyorum diyerek bitirdiğini söyledi. Mektubu okuduktan sonra perişan olduğunu dile getiren Ramazan Durgun, Dursun Durgun’un bir an önce dönmesini, kızını getirmesini istiyor. Enteresan olayların göbeği haline gelen Esra Erol programının ilerleyen bölümlerinde ne olacağı merakla beklenirken Murat Kıyak’ın teyzesi Faziye hanım canlı yayına telefona bağlandı.

Murat Kıyak’ın teyzesi Faziye hanım canlı yayına telefona bağlandı ve Murat’ın bu hareketini tasvip etmediklerini belirten Faziye Hanım, yeğeninin Dursun ile birlikte olduğunu söyledi. Dursun’un önce bekar olduğunu, ardından evlenip ayrıldığını söylediği ileri sürüldü. Şaşırılmayacak bir şekilde devam eden olayın arkasından nelerin çıkacağı merakla bekleniyor. Dursun Durgun’un programa katılacağı ve gerekli açıklamaları yapacağı herkes tarafından konuşulanlar arasında yer alıyor.