Esra Erol’da Münevver İnan kimdir ?

17.04.2021
Esra Erol’da Münevver İnan kimdir ?

Sevilen ve milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan, ATV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Esra Erol Programında, Esra Erol’da Münevver İnan kim nerede? sorusu bir çok isanın merakla araştırdığı bir soru.

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının yeni konuklarından biri de Songül Gümüşoğluydu. Songül Gümüşoğlu, eşi Koray’ın evli, üç çocuklu bir kadına gittiğini ileri sürdü.13 yıllık evli olan Songül hanım, eşinin gelmesini, onunla hesaplaşacağını ve boşanmak istediğini, 10 yaşında 1 erkek çocukları olduğunu, eşinin kaçtığı kadınla internet üzerinden tanıştığını, 13 Şubat’ta evi terk ettiğini, Münevver İnan adlı kadına gittiğini, Ankara’da kendi kayınvalidesi (Songül hanımın kayınvalidesi)ile kaldığını, eşinin ailesinin kendisini istemediğini, 4 ay önce ölen annesinin acısını dahi yaşamadığını, Koray Gümüşoğlu’nun kendisine çekişmeli dava açtığını söyledi.

Koray Gümüşoğlu Esra Erol’a TELEFONLA BAĞLANDI

Koray Gümüşoğlu canlı yayına telefonla bağlandı. Gümüşoğlu, Münevver İnan adında birini tanımadığını, Ankara Keçiören’de ailesinin yanında kaldığını iddia ederek, eşiyle boşanmak istediğini belirtti.

Münevver İnan’ınn kayınpederi Celil Bey de telefona bağlandı. Celil Bey, gelininin Koray Beye kaçtığını, 13, 9 ve 2.5 yaşındaki torununa kendilerinin baktığını söyledi.

14 NİSAN 2020 Günü olanlar ise

Münevver İnan da bugün canlı yayına telefonla bağlandı. İnan, Koray Bey’i tanımadığını, sadece bir kere internet üzerinden oyun oynadığını iddia etti. Koray Gümüşoğlu’nun kendisini takip etmesinden dolayı eşi Songül’ün kendisini aradığını ifade etti. İnan, 16 Şubat’ta evden çıktığını ve Ankara Keçiören’e bilet almasının tesadüf olduğunu söyledi.

Enteresan olayların göbeği haline gelen Esra Erol programının ilerleyen bölümlerinde ne olacağı merakla bekleniyor.