Eylem Cülcüloğlu Kimdir ?Kendisi Kripto Para ve Teknik Analiz Uzmanı olup, Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre, Eylem Cülcüloğlu, 1993 yılından bu yana bilişim ve iletişim teknolojileri alanında çalışmalarını devam ettirmektedir. 1999-2007 yılları arasında IT Business Weekly dergisinin yazı işleri müdürlüğü görevini üstlenmiş olan Eylem Cülcüloğlu, daha sonra pazarın önde gelen birçok BT firmasına içerik iletişimi danışmanlığı yapmıştır. Yüksek lisansını ise Utrecht Üniversitesi’nde yeni medya ve dijital kültür alanında tamamlamıştır. Eylem Cülcüloğlu 2016 yılından bu yana kripto paralar ve teknik analiz konusunda danışmanlık yapmaktadır.
İşin bu kısmı standart Analiz uzmanları ile aynı gibi görünse de Eylem Hoca farkını gösteren geçmişi ve eğitim ile kendisini ispatlamış bir isim.

Örneğin kendisi bile bilmez belki, Google amcaya altcoin yazdığınızda Eylem Cülcüloğlu gelir, Eylem Cülcüloğlu yazdığınızda ise, ” Long için Acele etmeyin” “shotlayak mı?” “Tp alıp çıkalım” Shorttaki arkadaşlar shotlarını kapatsınlar”
“Matrix 4 saatlikte al verdi” “dal dal dal” gibi cümlelerin yanı sıra, Mexcopy nedir?, 2021 Hangi Altcoin?, Bitcoin grafikleri nasıl okunur?, Koinvizyon kimin?, ETH kaç TL?,Mexbot nedir?, gibi sorgular karşınıza çıkar. EYLEM HOCANIN SIRRI KOİNVİZYON MATRİX E BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.Hali hazırda Twitter üzerinden aktif olarak ücretsiz hizmet veren Eylem hocanın kullanıcı adı @EylemCulculoglu’dur. Twitter üzerinden takip ederek anlık bitcoin ve diğer altcoinlerin durumunu takip edebilir, analizler hakkında fikir sahibi olabilirsin. Eylem hocadan bahsetmişken fotoğrafını koymamak olmaz, aşağıya yakışıklı bir fotoğrafını bırakıyorum.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.