Fatih Çetintaş Kimdir?

15.01.2022
Fatih Çetintaş Kimdir?

Tiyatro eğitimi alan Fatih Çetintaş isimli genç oyuncu ilk defa bir film projesinde yer alıyor. Bu anlamda Alev Alev dizisi oyuncunun ilk yapımı oldu,  oyunculuğa 2020 yılında ekranlara gelen Alevlerin Ardından dizisiyle başladı, dizide Komiser Taner karakterini canlandırdı. Salt Talent Ajansı’nın oyuncusu olan Çetintaş, tiyatrocu Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi aldı. Şüphe, Keşanlı Ali Destanı gibi önemli oyunlarda rol aldı. Fatih Çetintaş sosyal medya mecrası olan İnstagramda mrfatihcetintas ismini kullanmaktadır ve 1520 takipçisi vardır.

Alev Alev Komiser Taner Kimdir?

Komiser Taner polis akademisinden yeni mezun olmuş başarılı bir komiser yardımcısıdır. Yardım gecesinde otelde çıkan yangını araştıran Komiser Taner zekası ile çıkan yangının bir şansızlık değil planlanmış bir katliam olduğunu ispat etmeye çalışacaktır.

Mesleğine aşık olan Taner oldukça yakışıklı olduğu için bütün kızların da dikkatini çeker. Her ne kadar Komiser Kemal’in kalbi boş olsa da çok yakında bir suçluya deliler gibi aşık olacak ve çok sevdiği mesleğinden aşık olduğu kız için vaz geçmek zorunda kalacaktır.

You cannot copy content of this page