Fatma Büşra Ayaydın eşi kimdir? Fatma Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında? Kiminle evli?

07.05.2022
Fatma Büşra Ayaydın eşi kimdir? Fatma Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında? Kiminle evli?

Fatma Büşra Ayaydın eşi kimdir? Fatma Büşra Ayaydın kimdir, kaç yaşında? Kiminle evli?

Büşra Ayaydın şu an 26 yaşındadır. 18 Kasım 1994 tarihinde İstanbulda dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralıdır. Halen İstanbulda yaşamaktadır.

Büşra Ayaydın 1.64 cm boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

Daha önce En İyi Arkadaşım dizisinde Cino’nun yardımcısı Cimcime olarak olarak ekranlara çıkmıştır.

Kurtlar Vadisi Çakır’ın kızı olarak ilk ekranlara çıkışını yapmıştır.

Büşra Ayaydın Bahçeşehir Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde master Yüksek Lisans ile devam ederek Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden devam etmektedir.

Büşra Ayaydın’ın bilinen bir evliliği yoktur…

Tam adı Fatma Büşra Ayaydın olan genç oyuncu 27 Ekim 1994 yılında dünyaya geldi. 27 yaşındaki oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın kızı olan Selvi Çakır karakteri ile genç yaşta dizilerle tanıştı.

Birkaç yıl önce tesettüre giren oyuncu Büşra Ayaydın yaptığı açıklamada, tesettüre girmeyi uzun süredir düşündüğünü, uygulamaya ise bir gecede karar verdiğini söyledi. Oyunculuğa 8 yaşında başladığını belirten Ayaydın, “Çocuk işçi sınıfında çalıştım. Geçmişe bakıldığı zaman, şu anki imkanlar bizde yoktu.

Şimdi setlerde görüyorum, çocuk oyunculara pedagoglar geliyor. Oyuncu koçları var. O çocuk sahneye çıkmadan önce, psikolojik olarak hazırlıyorlar. Bizde öyle bir şey yoktu. Annem ezber yaptırır, beni role hazırlardı. Sende yetenek varsa çıkıp sergiliyorsun. Ekstra çıkıp kimse sana yardım etmiyordu. Okulla birlikte yürütmeye çalıştım ama okulda çok başarılı olduğum söylenemez.” ifadelerini kullandı.

Gençlerin, hayatına sanatçılarla yön verdiklerini aktaran oyuncu, “Geleceği bence gençler belirliyor. Gençler geleceğin umududur. O yüzden her anlamda gençlerin önü açılmalı. Ben de genç bir sanatçı olarak, bu yolun açılmasına öncülük etmek isterim. Elimden ne gelirse yapmaya hazırım. Sanatçı sosyal sorumluluk işlerinde yer almalı. Ben bu tip projeleri desteklemeye canı gönülden hazırım. Topluma yararlı olalım. Sonuçta aynı ülkede hep beraber yaşıyoruz. Hepimizin bir faydası olmalı.” diye konuştu.

Büşra Ayaydın dizi ve filmler

  • Siccin 3, 2016, 
  • Kurtlar Vadisi, 2003, Selvi
  • Ateş, 2017, 
  • Derman, 
  • Canan, 2011
  • Mavi Rüya, 2004, 
  • Babam İçin, 2011
  • En İyi Arkadaşım, 2003, Cimcime

You cannot copy content of this page