Gizem Demirci kimdir? nereli, kaç yaşında? Eşi Kim, İnstagram hesabı?

04.05.2022
Gizem Demirci kimdir? nereli, kaç yaşında? Eşi Kim, İnstagram hesabı?

Gizem Demirci kimdir? nereli, kaç yaşında? Eşi Kim, İnstagram hesabı?

2008 yılında yayınlanan 1 Kadın 1 Erkek dizisinde Demet Evgar ile birlikte adını duyuran Türk oyuncu Emre Karayel baba olma sevincini yaşıyor. Emre Karayel Kasım 2020’de Gizem Demirci ile hayatını birleştirmişti. 26 Ocak 2022’de çiftin bir çocukları dünyaya geldi. Kullanıcılar Emre Karayel eşi Gizem Demirci hakkında araştırmalar yapıyor.

Gizem Demirci, iç mimar. İnstagram’da @evterapii hesabını ve Youtube’da aynı isimle Ev Terapi kanalını yönetiyor. Mimarlığının yanı sıra danışmanlık hizmetleri veriyor. Doğum tarihi bilinmiyor. Kasım 2020’de Emre Karayel ile evlenmiştir. Temmuz 2021’de bir bebek beklediklerini açıkladılar. 26 Ocak 2022’de “Can” isminde bir çocukları dünyaya gelmiştir. Çocuklarının ismini Emre Karayel’in abisi koymuştur.

Gerçek adı: Gizem Demirci
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İzmir
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Nişanlı (Emre Karayel ile)
Meslek:  İç Mimar
İnstagram hesabı için tıklayın

Gizem Demirci nereli? Kaç yaşında?

Gizem Demirci kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gizem Demirci sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Emre Karayel sevgilisi Gizem Demirci ne iş yapıyor, mesleği ne? Gizem Demirci İç Mimar kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı? Gizem Demirci Emre Karayel evlendi mi? Gizem Demirci yaş, dizileri, yer aldığı diziler? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gizem Demirci yaşamı ve biyografisi

Gizem Demirci Türk İç Mimar’dır. Oyuncu ve sunucu Emre Karayel ile isminin anılması ile tanınmaya başladı.

Gizem Demirci İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına İzmir’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı ve Başkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümlerinde eğitimini sürdürdü.

İş yaşamına İç Mimar olarak başlayan Gizem Demirci oyuncu ve sunucu Emre Karayel ile ismi magazin dünyasında anılmaya başladı. Gizem Demirci Emre Karayel ile birlikteliği kısa bir süre önce Temmuz 2020 tarihinde İzmir’de aileler içinde yapılan sade bir nişan merasimi ile evliliğe doğru adım atıldı.

Gizem Demirci Emre Karayel Kasım 2020 tarihinde evlendi. Gizem Demirci oyuncu Gülcan Arslan benzerliği ile göze çarpmaktadır.

Emre Karayel (d. 18 Ekim 1972, Kadirli), Türk oyuncu. Emre Karayel, 18 Ekim 1972 tarihinde, Adana’nın Kadirli ilçesinde dünyaya geldi. Üniversiteyi 1999 yılında bitirmesinin ardından TRT’de çalışmaya başlayan Karayel, sunuculuk yaptı ve çocuk programları hazırladı. İnstagram’da @emrekarayel01 kullanıcı adıyla aktiftir. 170k’dan fazla takipçisi bulunuyor.Emre Karayel 2000’li yıllardan bu yana çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Emre Karayel’in tanınmasını sağlayan en önemli yapım 2008 yılında Demet Evgar ile başrolünü paylaştığı 1 Kadın 1 Erkek’teki “Ozan Karaman” rolüdür.

You cannot copy content of this page