Gökçe Eyüboğlu Eşi Selçuk Öner Eyüboğlu Kimdir? Gökçe Eyüboğlu Eşinden Boşandı Mı? Selçuk Öner Eyüboğlu’nun Mesleği Nedir?

27.04.2022
Gökçe Eyüboğlu Eşi Selçuk Öner Eyüboğlu Kimdir? Gökçe Eyüboğlu Eşinden Boşandı Mı? Selçuk Öner Eyüboğlu’nun Mesleği Nedir?

Gökçe Eyüboğlu Eşinden Boşandı Mı? Gökçe Eyüboğlu Eşi Selçuk Öner Eyüboğlu Kimdir? Selçuk Öner Eyüboğlu’nun Mesleği Nedir?

Selçuk Öner Eyüboğlu İnşaat Mühendisidir. Çelebi İnşaat’ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Oyuncu Gökçe Eyüboğlu ile 2008 yılında dünya evine girdi.


Selçuk Öner Eyüboğlu inşaat ve iç dekorasyonun ünlü isimleri arasında yer alıyor.


Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncu Gökçe Eyüboğlu, eşiyle alakalı olarak daha önce “Sektörden biri değil eşim. Kendi özelimiz haricinde onun özeline de ayrıca saygı duyuyorum ve evet, bilinçli olarak göz önünde olmamayı tercih ediyoruz” açıklamasını yapmış ser vermiş eşiyle alakalı sır vermemişti.


İddiaya göre; Çiftin evliliği fikri uyuşmazlıklar nedeniyle çatırdamaya başladı.

38 yaşındaki Eyüboğlu da avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açtı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşma yaklaşık 10 dakika sürdü.

Gökçe Eyüboğlu gözünden ve magazin basınından sakladığı 14 yıllık eşinden anlaşmalı olarak boşandı.

You cannot copy content of this page