Hamdi Alkan üvey kızı konuşanlar? Hamdi Alkan kızı kaç yaşında? Konuşanlar İlknaz kimdir? Konuşanlar İlknaz instagram, İlknaz bektaş konuşanlar

16.01.2023
Hamdi Alkan üvey kızı konuşanlar? Hamdi Alkan kızı kaç yaşında? Konuşanlar İlknaz kimdir? Konuşanlar İlknaz instagram, İlknaz bektaş konuşanlar

Hamdi Alkan üvey kızı konuşanlar? Hamdi Alkan kızı kaç yaşında? Konuşanlar İlknaz kimdir? Konuşanlar İlknaz instagram, İlknaz bektaş konuşanlar

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur. Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve yine güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Ee güncel bilginin adresi netbilge.com üzerinden de …. gibi sorular hızla araştırılmaya başlandı.

Bu arada tabi ki Hasan Can Kaya’nın efsane program Konuşanlara eşlik eden merak ettiğiniz konuşanları instagramda bulmak için doğru yerdesiniz. Unutmadan bu arada bildiğiniz üzere Hasan Can Kaya, Türk komedyen ve stand-up komedyenidir.

Peki; Hamdi Alkan üvey kızı konuşanlar? Hamdi Alkan kızı kaç yaşında? Konuşanlar İlknaz kimdir? Konuşanlar İlknaz instagram, İlknaz bektaş konuşanlar

İlknaz Lauren Bektaş, Kendisi magazin gündemi tarafından yakından bilinen biri. Selen Görgüzel’in ilk evliliğinden olan kızı İlknaz güzelliği ile şimdiden çok konuşuldu.

26 Ocak 1999 tarihinde Selen Görgüzel ve Yılmaz Bektaş’ın kızı olarak dünyaya gelmiştir.

İlknaz Bektaş, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Selen Görgüzel annesi, Yılmaz Bektaş ise babasıdır. Çift 1997 yılında evlenmiştir. 1999 yılında İlknaz Bektaş dünyaya geldi. Çift 2003 yılında boşandı. İlknaz Bektaş’ın annesi Selen Görgüzel İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu ve oyunculuk yapıyor. Babası Yılmaz Bektaş ise INTEL & LİV Şirketler Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanlığını yapıyor.

Hamdi Alkan’ın üvey evladı İlknaz ile başlayan program, sıçış hikayeleri ve Hasan Can Kaya’nın biribirinden ilginç soruları ile devam etti. Her cuma günü yeni bölümünün yayınlandığı programda bu hafta İlknaz’ın Hamdi Alkan’ın üvey kızı olması, Elçin’in istanbul’a ilk kez gitmesiyle birlikte otobüste ağlama hikayesi, orçun’un kendini polis olarak gösterip İstiklal Caddesindeki tüm mekanlara girdiği sohbet ve Bilal’in yanak muhabbeti ilgi çeken konuların başında geliyor. Bilal’in yanağı güzel olan kızları beğenmesi ve Emre’nin araba alım satım muhabbeti onların Yanakçı Bilal ve Galerici Emre olarak anılmasını sağlarken Karşı cinsten hangi söz hemen sizi düşürür veya heyecanlandırır sorusuna Elçin’in Geliyorum cevabı kırdı geçirdi ve bir buçuk çarpıyı hakeden isim oldu. Programın sonunda Yanakçı Bilal birinci olurken Hasan Can Kaya eğlenceli bir programı daha geri de bıraktı.

Survivor Zeynep kimdir? Survivor 2023 kadrosunda Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Hataylı olan Zeynep Alkan, ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızıdır. Alkan, 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okulları’nda tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Aynı zamanda 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında viyola eğitimi aldı.

You cannot copy content of this page