Hüseyin Zorlu Kimdir ?

21.04.2021
Hüseyin Zorlu Kimdir ?

Sevilen ve milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan, ATV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Esra Erol Programında yer Alan Hüseyin Zorlu bir anda popüler olan ve çok araştırılan isimlerden oldu. Hüseyin Zorlu, Esra Erol Programına katılan Nergiz Zorlu isimli bayanın beyanına göre, Nergiz Zorlu isimli şahıs ile evlilik sürecine giren fakat evli olduğunu gizleyen, Nergiz hanımın parasını yiyen bir şahıs olarak ekranlarda bildirilirmiştir. Tabi ki bunlar Nergiz Zorlu isimli şahsın beyanlarıdır.

Nergiz Zorlu isimli şahıs bu eynalarda bulunurken Hüseyin Zorlu Telefonla yayına bağlanarak, Negiz hanım hakkında Hüseyin Zorlu telefona bağlanarak; “Kendisi bana borçludur, beni dolandırmak için benimle beraber olmuş, evet, doğrudur; 5 evlilik yaptım” demiştir.

Hüseyin Zorlu Esra Erol’a katıldı

Antalya’da ikamet ettiğini beyan eden Hüseyin Zorlu, 23.03.2021 günü Esra Erol’a stüdyo konuğu olarak katıldı. Hüseyin Zorlu, “herkes her şeyi söyleyebilir, bir kişinin söylediği ile hiçbir şey olmaz” dedi. Hüseyin Zorlu, programın devamında sigorta şirketi olan emekli biri olduğunu, orta halli mal varlığı olduğunu belirtti.

HÜSEYİN ZORLU HANGİ PARTİDEN

Hüseyin Zorlu’nun Parti konusu bir anda gündem oldu, açık kaynaklarda geçen bilgilere göre Hüseyin Zorlu, Anadolu Birliği Partisi’nin (ABP) Akdeniz’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. Enteresan olayların göbeği haline gelen Esra Erol programının ilerleyen bölümlerinde ne olacağı merakla bekleniyor.