İçimdeki Ateş Hale Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Kaç Yaşında, Nereli, Oynadığı Diziler? İpek Filiz Yazıcı Instagram Hesabı nedir?

23.06.2022
İçimdeki Ateş Hale Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Kaç Yaşında, Nereli, Oynadığı Diziler? İpek Filiz Yazıcı Instagram Hesabı nedir?

İçimdeki Ateş Hale Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Kaç Yaşında, Nereli, Oynadığı Diziler? İpek Filiz Yazıcı Instagram Hesabı nedir?

İpek Filiz Yazıcı, sosyal medya hesaplarından Instagram‘ı oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @ipekkyazici adresinden ulaşabilirsiniz.

ATV ekranlarında yaz aylarının sevilen dizisi olmaya hazır olan İçimdeki Ateş dizisinde Hale olarak seyirci ile buluşmaya hazırlanan İpek Filiz Yazıcı, 2001 yılında dünyaya geldi. İpek Filiz Yazıcı, Babam ve Ailesi dizisi ile televizyon ekranlarına ilk adımını attı.

Yalnızlığı sever, Kurtlarla koşan kadınlardan Hale. Gençliğinin ateşi ve isyankar yapısıyla Üvey babası Tahsin’e başkaldırabilecek cesarete sahip. Sınırlara ve baskılara direnen ve anında karşı koyabilen yapısıyla insanların dikkatini çeker.

Kayıt Dışı dizisinde Tuğba karakterine, 2018-2019’da Elimi Bırakma dizisinde Ceyda karakterine, 2020’de Yeni Hayat dizisinde Gökçe karakterine hayat veren Yazıcı, İçimdeki Ateş dizisi ile adından söz ettirmek istiyor. İşte genç oyuncunun rol aldığı başlıca yapıtlar…

İpek Filiz Yazıcı Dizi ve Filmleri

2016 – Babam ve Ailesi (Elif Konuk oyuncu)
2017 – Kayıtdışı (Tuğba Ateş Yardımcı oyuncu)
2018-2019 – Elimi Bırakma (Ceyda Yardımcı oyuncu)
2020 – Yeni Hayat (Gökçe Karatan Yardımcı oyuncu)
2022 – Son Nefesime Kadar (Hazan Yardımcı oyuncu)
2022 – İçimizdeki Ateş (Hale Vural Başrol oyuncusu)
2017 7 Yüz (BluTV)
2020-2021 – Aşk 101 (Işık Başrol oyuncusu Netflix)
2021 – UFO (Deniz Başrol oyuncusu – Sinema)

ATV’de 23 Haziran 2022 Perşembe günü (bugün) gösterime girecek İçimizdeki Ateş dizisinin kadın başrol oyuncusu İpek Filiz Yazıcı’nın kim olduğu merak ediliyor. Dizide Hale karakterini canlandıracak olan genç oyuncu Yazıcı, dizide Ege karakterini canlandıracak olan Atakan Hoşgören ile partner olacak.

İçimizdeki Ateş dizisi ATV’de saat 20.00’de ekranlarda takipçileriyle buluşacak.

Son Nefesime Kadar Hazan rolünü canlandıran İpek Filiz Yazıcı Kaç Yaşında? İpek Yazıcı instagram Hesabı nedir ?

@ipekkyazici kullanıcı adı ile instagramı aktif kullanan güzel oyuncunun 1.2 milyon takipçisi var. Aynı zamanda NFT düşkünü olduğu da profilinde görülmektedir.

6 Ekim 2001’de İstanbul’da doğdu.

Aslen Trabzon, Of’ludur.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayımlanmış olan Babam ve Ailesi dizisinde yaşadı. 2017’de yayımlanan Kayıt Dışı dizisinde Tuğba Ateş karakterini, Elimi Bırakma adlı dizide ise Ceyda karakterini canlandırdı.

İpek Filiz Yazıcı, 1.63 metre boyunda 50 kilo ve Koç burcudur.

You cannot copy content of this page