İçimdeki Ateş Mert Kimdir? Demirhan Demircioğlu Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

23.06.2022
İçimdeki Ateş Mert Kimdir? Demirhan Demircioğlu Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

İçimdeki Ateş dizisinde Mert olarak seyirci ile buluşmaya hazırlanan Demirhan Demircioğlu, hakkında birçok şey merak ediliyor. Bizde yakışıklı oyuncu Demirhan Demircioğlu Instagram Hesabı ve biyografisini yazdık. İçimdeki Ateş Mert Kimdir? Demirhan Demircioğlu Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

ATV ekranlarının yeni yaz dizisi İçimdeki Ateş’te Mert Karaman olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanan Demirhan Demircioğlu, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 29 yaşındaki genç oyuncu, 1,80 boyundadır. Yakışıklığı ile dikkat çeken Demircioğlu lisans mezunudur.


Sadece oyunculuk ile değil, müzikle de uğraşan Demirhan Demircioğlu’nun ilk ve tek oyunculuk deneyimi 2020 yılında yayınlanan Hekimoğlu dizisidir. Hekimoğlu dizisinde Kerem rolünü canlandıran oyuncu, aynı zamanda Fuse Tea, Vakıfbank gibi reklamlarda rol aldı.

Televizyon ekranlarında sıklıkla görmediğimiz yakışıklı oyuncu ikinci oyunculuk deneyimini İçimdeki Ateş ile yaşayacak.

Instagram hesabından sürekli paylaşımlar yapan genç oyuncunun adresine @demirhan.demircioglu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İçimizdeki ateş Mert kimdir? Demirhan Demircioğlu Kimdir, Kaç yaşında, nereli?

İçimizdeki Ateş isimli yeni dizi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak ve bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayacak. Peki İçimizdeki Ateş dizisi konusu nedir, oyuncuları kimdir, ne zaman yayın hayatına başlayacak, ilk bölüm ne zaman yayınlanacak? Proje Fabrika Yapım imzalı olarak ekranlarda yer alacak ve bir gençlik dizisi olarak seyircisiyle buluşacak.

Projenin başrol oyuncusunun ise Atakan Hoşgören olduğu öğrenildi ve konu hakkında çeşitli araştırmalar gerçekleşti. Atakan Hoşgören isimli genç oyuncu 4N1K isimli projede sergilemiş olduğu performans ile eleştiri toplamıştı. Daha sonra Sana Söz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Umut karakterine hayat vermiş ve dizide başına buyruk davranarak izleyici kitlesinin ilgisi ile karşılaşmıştı. Oyuncu hakkında yapılan sosyal medya paylaşımlarına bakıldığı zaman Atakan Hoşgören’in kendisini geliştirdiğine dair mesajlar yazıldı.

Daha önce Leyla ile Mecnun, Ulan İstanbul ve Vuslat gibi başarılı projelere imza atan ünlü yönetmen Murat Onbul, İçimizdeki Ateş isimli dizinin yönetmenliğini de gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra proje için oyuncular ile görüşmelerin devam ettiği öğrenildi ve seçilecek olan isimler merak konusu oldu. Diğer taraftan İçimizdeki Ateş ismi ile yayınlanacak olan projenin hikayesinin Veli Kaya ile Nimet Erdem tarafından yazıldığı biliniyor.

İçimizdeki Ateş dizisinin yanı sıra bir süre önce Kanal D’nin projesi de ortaya çıkmıştı ve dizinin isminib Bir Yaz Dizisi olacağı bilgisine ulaşılmıştı

You cannot copy content of this page