İnstagram Abone Ol Nasıl Açılır? 2022 İnstagram Abone Ol Özelliğini Açma?

14.05.2022
İnstagram Abone Ol Nasıl Açılır? 2022 İnstagram Abone Ol Özelliğini Açma?

İnstagram Abone Ol Nasıl Açılır? İnstagram Abone Ol Özelliğini Açma iyi mi yapılır? Merak edilenler ve daha fazlası yazımızda sizlerle olacaktır.

Dünyanın bir numaralı toplumsal medya mecraları içinde yer edinen Instagram ile ilgili yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. İnstagram “abone ol” iyi mi açılır? İnstagram abone ol özelliği nereden açılır?

Dünyanın bir numaralı toplumsal medya mecraları içinde yer edinen Instagram ile ilgili yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Türkiye’de birkaç hesaba gelen özellikler içinde yer edinen “Abone ol” özelliği ile kullanıcılar extra gelir elde edebilecek.

Twitter, Youtube şeklinde birçok platforma gelen abonelik özellikleri artık Instagram’da da yer alacak. Buna gore ise kullanıcılar takip etmiş olduğu hesaplara abone olarak üyelere hususi üretilen içeriklere haiz olabilecek. Bu sayede ise kullanıcılar ürettikleri kaliteli içeriklerin karşılığında ödeme almaya hak kazanacak. İşte detaylar …

INSTAGRAM ABONE OL ÖZELLİĞİ NASIL AÇILIR?

Instagram’a gelecek abonelik özellikleri ile birlikte artık kullanıcılar takip edenleri tarafınca gelir elde edebilecek. Yeni gelen abone ol özelliği ile birlikte milyonlarca kullanıcı bu özelliğin iyi mi açılacağını araştırmaya başladı.

Instagram’da abonelik hususi durumunu açmanız için uygulamanız gereksinim duyulan birkaç adım bulunmaktadır. Buna gore ise kullanıcılar profillerine girdiklerinde sağ üst bölümde yer edinen üç noktaya dokunarak “Hesap” kısmına giriş yapmalıdır.

Bu bölümde listelenen birçok kategori yer alırken “Abonelik” kutusunu araştırmaktadır. Yaşanmış olan bu gelişmeler sonrasında ise ilk görüntüler öğrenildi. İşte abone olma özelliğine dair detaylar..

INSTAGRAM’DA ABONELİK NEDİR?

  • Abone Rozeti: Abone olunan hesaba direkt bildiri gönderildiğinde yada yorum yapıldığında kullanıcı adı yanında hususi bir rozet yer alacak
  • Abonelere hususi hikâye: Yalnız abonelerin görebildiği hikayeler
  • Abonelere hususi canlı video: Yalnız abonelere hususi canlı yayınlar

Bu özellik ilk olarak Türkiye’de bir hesapta kullanılmaya başlandı. Yaşanmış olan bu gelişmeler sonrasında ise ilk görüntüler öğrenildi. İşte abone olma özelliğine dair detaylar..

YORUMLAR

Bir Yorum Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page