Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum

1- Instagram kullanıcı adınızı biliyorsanız şifrenizi sıfırlamak için Instagram şifre sıfırlama linkini açın ve kullanıcı adınızı girerek “Giriş Bağlantısı Gönder” butonuna tıklayın.

2- Böylece mail adresinizin ilk ve son harfini gösteren ve şifre kurtarma için sağlanan bağlantının gönderildiğini belirten bir ibare belirecektir. Bu ifadeler size mail adresinizi hatırlamanız için yardımcı olabilir.

3- Şifre unuttuysanız ve aynı zamanda Instagram kullanıcı adımı unuttum diyorsanız maalesef yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bu durumda herhangi bir arkadaşınızın Instagram hesabı üzerinden kendi hesabınıza dair kullanıcı adını öğrenebilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum E Postamı Bilmiyorum Hesabıma Nasıl Erişebilirim?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Instagram şifre sıfırlama işlemini yaptığınız zaman ilk ve son harfi belirtilen mail adresine erişiminiz yoksa veya ilk ve son harfi verilmesine rağmen mail adresinizi hatırlayamıyorsanız maalesef yapılacak pek de bir şey kalmıyor. Ayrıca hâlihazırda Instagram’ın kullanıcılara sunmuş olduğu bir destek hattı veya müşteri temsilciliği de bulunmuyor.

Instagram E Posta Şifremi Unuttum

E-mail ile haberleşme yöntemi her ne kadar günümüzde bir hayli artmış olsa da birçok kullanıcı e posta hesabını aktif olarak kullanmıyor. Bu da Instagram kayıt esnasında kullanılan e posta adreslerine ait şifrelerin zaman zaman unutulmasına neden olabiliyor.

E posta şifresinin unutulması da Instagram şifremi unuttum diyen kullanıcılar için işleri çok daha zor bir hale getirebiliyor. Ancak aşağıda yer alan yöntemler ile tüm e posta türlerine ait şifreleri kurtarmak mümkün. Aşağıdaki instagram hesabı ile iletişime geçin ve yardım talep edin. Sorununuzu kısa sürede çözeceklerdir.

https://www.instagram.com/stories/highlights/18185491009121147/

https://www.instagram.com/cyberjudge1/

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.