Instagram Takipçi Kasmanın 5 Yolu?

19.04.2021
Instagram Takipçi Kasmanın 5 Yolu?

Instagram Takipçi Kasmanın 5 Yolu?

Öncelikle instagramdan takipçi kasmak için emek harcamanız gerektiğini söyleyelim. Emek harcamadan organik takipçilere ulaşamazsınız. Instagram organik takipçi kasmak için yazımızın tamamını okumanızı rica ederiz.

1-    Özgün Bir Profil Oluşturun

Instagram üzerinden gezinirken aynı videoyu 10larca sayfada görürüz, çoğu hiçbir işlem yapmadan bu videoyu paylaşıp durur. Sizde profilinizde bu videoları paylaşırsanız kimse sizi fark etmez, siz daha özgün içerikler oluşturabileceğiniz bir instagram sayfası açmalısınız. İnsanları güldürmek istiyorsanız bunu bir görsel ile veya bir video ile yapabilirsiniz, ama sıfırdan başlayıp gerçekten organik takipçi istiyorsanız, özgün içerik üretmeli, özgün bir profil oluşturmalısınız.

2-İnsanlara Etkileşime Geçin

Özgün bir profil oluşturup, videolar veya fotoğraflar paylaşıp öylece beklemeyin, sizin için önemli olan takipçilere adım atın. Komedi hesabı açtıysanız komik şeylere gülen insanlara ulaşmalısınız. Bu da başka komedi hesaplarını takip eden insanlar demektir. Bu insanlara ulaşmak için onları takip edin.

3-İçeriklerinizi Etiketleyin

Paylaştığınız içerikleri etiketleyerek o tür etiketleri takip eden insanlara ulaşın. Böylelikle sizi beğenecek olan takipçiler Ana sayfalarında görebilirler ve içeriğinizi beğenirlerse takip edebilirler. Kısaca Hashtag, hashtag, hashtag

4-Instagram Hesabınızı Paylaşın

Rehberinizdeki arkadaşlarınız ve Facebook arkadaşlarınız sizi takip etsin, herkesin belirli bir arkadaş grubu vardır. Bu insanların ilk etapta sizi takip etmesi etkileşimi arttıracaktır.

5-Instagram Profiliniz ve Hesabınız Güncel Olsun

En can alıcı nokta, profiliniz ve gönderileriniz güncel olmalı. Günde en az 5 gönderi paylaşmanız ve bu gönderileri etiketlemeniz gerekir. Gönderilerin altına 3-5 cümle açıklama yapmalısınız. Instagram profilinizde yani bionuzda kendinizi açıklayacağını en az 4-5 cümle olsun ki derdinizi insanlar anlasın ve ona göre takip etsin. Bunun dışında her şey hayal gücünüze kalmış. Yani unutmayın ki Etkili bir profil yazısı oluşturabilmeniz için 150 karakter hakkınız var Instagramda bunu kullanın.

You cannot copy content of this page