İntibah dizisi Konusu ve Oyuncuları, Nerede, Ne Zaman yayınlanack?

23.09.2022
İntibah dizisi Konusu ve Oyuncuları, Nerede, Ne Zaman yayınlanack?

İntibah dizisi oyuncuları kimler? İntibah dizisinde kimler oynayacak? İntibah dizisi Konusu ne? İntibah dizisi Konusu ve Oyuncuları, Nerede, Ne Zaman yayınlanack?

BKM yapımcılığın üstlendiği, başrollerini Melike Aslı Pamuk ve Selahattin Paşalı’nın paylaşacağı ve gelecek sezon ekranlarda olması beklenen dizinin kadrosu için çeşitli isimler konuşuldu. Fakat bu söylentilerin gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. İntibah dizisi hakkında bilgiler paylaşıldıkça haberimizin içerisine eklenecektir.

Dizi için oyuncuların netleşmesinin ardından Eylül ayında sete çıkılması ve Ekim ayında da ilk bölümün yayınlanması planlanıyor.

Ali Bey arkadaşları aracılığıyla Mahpeyker adında bir kadınla tanışır. Hem annesinin hem de yakın çevresinin uyarılarına rağmen Ali Bey’in Mahpeyker’e olan ilgisi her geçen gün biraz daha artar. Bir süre sonra gizlice sevgilisini takip eden Ali Bey, Mahpeyker’in kendisini Abdullah Efendi ile aldattığını öğrenir.Bunun üzerine çift bir süre görüşmez. Bu zaman zarfında Ali Bey ile cariyesi Dilaşup yakınlaşır. Buna engel olmak isteyen Mahpeyker, Dilaşup’a iftira atar. Ali Bey cariyesini önce döver sonra esir pazarında satar.

Romanın düğüm bölümünde ise Ali Bey’in ceketini giyen Dilaşup bıçaklanarak öldürülür. Cariyesinin intikamını almak isteyen Ali Bey, Mahpeyker’i öldürür.

You cannot copy content of this page