İrem Ay kimdir? İrem Ay’ın eşi Berkay Saner kimdir ?

02.02.2022
İrem Ay kimdir? İrem Ay’ın eşi Berkay Saner kimdir ?Sosyal medya fenomeni Dilan Ay‘ın kardeşi İrem Ay’ın başına geldiği söylenen korkunç olay maalesef sosyal medyayı sarmış durumda ve bir çok insanın üzülmesine sebep oldu.

İrem Ay’ın şiddet gördüğü yönündeki paylaşımlar sosyal medyada gündem oldu.

iremmaayy kullanıcı ismi ile Instagram’da aktif olan İrem Ay 34.5 Bin takipçisi var. İddia edilen olayın sonucunda neler olduğu henüz bilinmiyor.

Exatlon Challenge yarışmacısı Dilan Ay’ın kardeşi İrem Ay sosyal medyada yaptığı şiddet gördüğü yönündeki paylaşımlar sonrasında merak edildi.

İrem Ay Berkay Saner ile evlenmiştir. Yaklaşık 36 bin takipçisi bulunan İrem Ay’ın instagram adresi iremmaayy olarak biliniyor.

İrem Ay, sosyal medya hesabı üzerinden eşi tarafından gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddete dair görüntüler paylaştı.

Eşi Berkay Saner hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Genç kadının paylaştığı fotoğraflarda iddiaya göre eski eşi Berkay S.’nin gülerek başında bekleyip selfie çektiği Ay’ın ise feci şekilde darp edildiği bu nedenle vücudunda çok sayıda morluklar olduğu, başka bir fotoğrafta ise vücudunda kesikler bulunduğu ve kan kaybettiği görüldü. Kan donduran fotoğrafların yanında ise yürekleri dağlayan şu ifadelere yer verdi.

“Ben susarsam, ‘susma ve korkma’ dediğim her kadın sindirilir ve susar. Korkmuyorum. Başkasının başına gelince ses çıkarmak kolayken kendi başına gelince utanıyor ve geri duruyorsun. Utanması gereken sen değilsin. Şiddetin her türlüsüne hayır. Bir de üstüne gülümseyerek selfie çekilenine…”

https://netbilge.com/irem-ayin-eski-esi-berkay-saner-kimdir-tutuklandi-mi/İşte o Pozitif İrem Ay’ın sosyal medyada paylaştığı bazı kareler.

Dilan Ay kimdir?

Dilan Ay, 11 Nisan 1995 yılında dünyaya geldi. Dilan Ay, aslan Mardinlidir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Instagram fenomeni, lisansını Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde tamamladı. Oyunculuk eğitimi alan Payitaht Abdülhamid dizisinde birkaç bölüm oynadı.