Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

28.06.2022
Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya eşi kim? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

Jermin Çetinkaya Kimdir? Nereli? Jermin Çetinkaya mesleği? Narod Çetinkaya kimdir? Narod Çetinkaya ne is yapıyor?

Fransızcadan aktarılan Jermen ve Jermin biçimleri hemen tüm örneklerde Ermenilere aittir.

Sibil Çetinkaya Kimdir?, 10 Mayıs 1997 doğumludur. Ablası Narod Çetinkaya sayesinde sosyal medya platformu youtube popüler oldu. Arama motorlularında en çok araştırılan diğer bir konu ise Sibil Çetinkaya ermeni mi? sorusudur. Adının Ermenice olduğu için Ermeni olduğuna inanılan Sibil Çetinkaya aslen Sivaslıdır.

Hayatı ve ailesi ile alakalı çok sorulan sorular arasında Babasının Ne iş Yaptığı Sorulmuş Kesin olmamakla birlikte Sibil Çetinkaya’nın Babasının işi Elektrik panosu üreten bir firmanın sahibi olduğu bilinmektedir. Sibil Çetinkaya Kim; Son zamanlarda sosyal medyanın yükselen trendlerde bulunan sosyal medya fenomenleri arasında. İnstagram, Tiktok ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında ve youtube sitesinde videoları en çok izlenen arasında bulunmaktadır.

Hızla gelişen dijital medya dünyasının önde gelen ajanslarından Games Medya’nın kurucu ortağı olan Narod Çetinkaya, öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden sonra Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

Narod ÇETİNKAYA

Hızla gelişen dijital medya dünyasının önde gelen ajanslarından Games Medya’nın kurucu ortağı olan Narod Çetinkaya, öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden sonra Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Üniversite hayatı sonrası kariyerine aile şirketinde finans yöneticisi olarak devam eden Narod Çetinkaya, yaşam koçluğu eğitimlerini tamamlayarak yeni kariyer hedeflerinde hızla yol aldı. Şimdi ise influencer marketing ve dijital proje içerikleri üretmeye devam etmekle birlikte, dijital platformlarda dizi yapımcılığını da sürdürmektedir.

You cannot copy content of this page