Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?

09.10.2021
Kadir Ezildi Kimdir Ve Nereli?

Sosyal medya fenomeni olan Kadir Ezildi 1995 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi.

Evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapan Kadir Ezildi titizliği ve temizlik düşkünlüğü ile evde annesini bile bezdirmiş farklı bir erkek.

Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalı’dır.
Kadir Ezildi annesi Ümran Kaplan ve kardeşi Kerem Ezildi ile İstanbul Maltepe’de yaşamaktadır.

Obsesif Temizlik hastalığı olan Kadir Ezildi bu duruma hastalık olarak bakmamaktadır.Temizlik yaparken neşelenmektedir. Ancak annesi bu durumdan biraz rahatsız.

Dışarı çıkmaktan çok haz etmiyor, varsa yoksa balkonda çay keyfi. Balkonda çay keyfi yapmaya bayılıyor. Çay hayatının vazgeçilmezi.

Aslında İstanbul’da özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyordu ancak Fox Tv ekranlarındaki Temizlik Benim İşim programını sunmaya başlayınca işinden ayrıldı.

2010 yılında anne ve babasının ayrılmasından sonra temizlik hastalığının başladığını söyleyen Kadir Ezildi dip köşe her tarafı temizliyor.
Temizlik hastalığının yüzünden evine misafir kabul etmeye çekinen Ezildi misafir gittikten sonra yapacağı temizliği düşündüğünden misafire odaklanamıyor.

Kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine harcıyor. Bulaşık çıkmasın diye yemek bile yapmayı istemiyor ve markette en çok temizlik reyonunda dolaşmayı seviyor. Evli değil ve sevgilisi de yok. Sosyal medya kullanıcıları hakkında ‘bunla evlenmek mi, akşamdan sizi çamaşır suyuna yatırır’ diye capslar yapıyor.

Kadir Ezildi’nin Instagram hesabında 1 milyon 700 bine yakın takipçisi ve Youtube hesabında ise 90 binin üzerinde abonesi bulunuyor.
Videolarında arada doğaçlama maniler söylüyor. Özellikle gerçek hayatından paylaştığı videolar, insanlarda bağımlılık yapıyor. Onu seyrederken adeta en sevdiğiniz sitcom dizisini seyreder gibi kitlenip kalıyorlar.

You cannot copy content of this page