Kalp Yarası Pınar Kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş Kimdir ? Evli mi? Eşi Kim?

Atv’nin Süreç Film imzalı sevilen dizisine güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş dahil olacak, Nilsu Berfin Aktaş Kalp Yarası dizisinde Pınar karakteri ile kendine yer bulacak ve zaten işlerin çok karışık olduğu dizi de tüm dengeleri değişmesine ve kartların yeniden karılmasına neden olacağı düşünülüyor, tabi sadece bir düşünce bu işlerde senaristin işi belli olmaz.

Kuzey Yıldızı dizisinden tanıdı Tüm Türkiye Nilsu Berfin Aktaş ‘ı. 1998 yılında Ankara’da doğan Nilsu Berfin Aktaş Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Nilsu Berfin Aktaş Evli mi?

Nilsu Berfin Aktaş’ın gizlice evlendiğini öğrenen izleyiciler Nilsu Berfin Aktaş evli mi sorusunu yöneltiyor. Evet Nilsu Berfin Aktaş evli; ancak bir çocuğu yok. Nilsu Berfin Aktaş 2021 yılında korona döneminde gizlice evlendi

Nilsu Berfin Aktaş Kiminle Evli?

Nilsu Berfin Aktaş daha önce ilişki yaşadığı iş adamı Serdar Sertçelik ile evlenme kararı aldı. Nilsu Berfin Aktaş Serdar Sertçelik ile sade bir düğün ile evlendi.

Nilsu Berfin Aktaş Hamile mi?

Son dönemde ikinci kez kovid 19 geçiren ve sağlıklı olan Nilsu Berfin Aktaş şuanda hamile değil.

Bir Cevap Yazın

error: Site İçeriği Korunmaktadır.