Kardeşlerim Dizisi Yaren Yapıcı Kimdir?

12.01.2022
Kardeşlerim Dizisi Yaren Yapıcı Kimdir?Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’in oyuncu kadrosuna dahil olan Yaren Yapıcı, Enes Demirkapı’ya partner olacak.

Oyuncu olarak daha önce reklamlarda ve filmlerde rol alsa da Yaren Yapıcı Kardeşlerim dizisi ile artık Türkiye’nin tanıdığı genç oyunculardan olmak istiyor ve bilindiği kadarıyla Yaren Yapıcı gezmeyi ve yüzmeyi çok seviyor.

Kardeşlerim dizisinde Yaren Yapıcı’nın hayat vereceği karakterin t dizi de koleje yeni kayıt olan güzel bir kıza hayat vereceği tahmin ediliyor.

Emir karakteri Enes Demirkapı hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.yarennnyapici kullanıcı ismi ile instagramı kullanan güzel oyuncunun 16.01.2022 tarihi itibariyle 19.3 bin takipçisi bulunmaktadır. Yaren yapıcının fotoğraflarını görmek için yazımızın devamına bakınız.

Güzel oyuncu Yaren Yapıcı,üniversite eğitimine devam etmektedir.Daha önce reklamlarda ve filmlerde rol alsa da Yaren Yapıcı en büyük çıkışını oyuncu kadrosuna dahil olduğu Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de yaşamak istiyor.

Emir karakteri Enes Demirkapı hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.Güzelliği ile Kardeşlerim dizisine damga vurmaya hazırlanan Yaren Yapıcı hali hazırda üniversite öğrencisi olmasına rağmen Kardeşlerim dizisinde lise öğrencisine hayat veriyor.Emir karakteri Enes Demirkapı hakkında bilgi için buraya bakabilirsiniz.