Kıvanç Kılıç Kimdir ? Nereli, Kaç Yaşında ?

13.02.2022
Kıvanç Kılıç Kimdir ? Nereli, Kaç Yaşında ?

Kıvanç Kılınç, oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. Son zamanlarda Exxen’de yayınlanan Gibi adlı dizide İlkkan karakteri ile tanınmıştır.

Isparta’da 19 Ağustos 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve seslendirme sanatçısı başarılı oyuncu 40 yaşındadır. 179cm boyunda olan ünlü oyuncu, birçok sinema filmi, televizyon dizisi ve internet platformunda oyuncu olarak ve seslendirme alanında yer almıştır.

Aslan burcudur.

Ayrıca 13 yaşında Kutsi isimli birde kedisi vardır. Ek olarak gibi dizisinde Feyyaz Yiğit ve Ahmet Kürşat Öçalan ile birlikte rol almıştır.

2015 yılında TRT’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide yer alan başarılı oyuncu, aynı yıl Filinta adlı dizide de rol almıştır.

2017 ve 108 yıllarına gelindiğinde ise Kalbimdeki Deniz ve Bizim Hikaye adlı dizilerde boy göstermiştir.

2021’de Acun Ilıcalı’nın kurduğu online dizi ve film platformu Exxen’de Feyyaz Yiğit Çakmak, Ahmet Kürşat Öçalan’la birlikte Gibi adlı dizide İlkkan adlı karakteri ile seyirci önüne çıkmıştır.

Kıvanç Kılınç FOX TV, TRT ve Show TV gibi birçok ulusal kanalda boy göstermiştir.

Kıvanç Kılınç kendisi gibi oyuncu olan Sinem Ünsal ile sevgilidir. Yaklaşıl 4 yıldır yıldır sevgili olan çiftin Instagram adlı sosyal medya platformunda ilişkilerini gizlemedikleri görülmektedir.