Kıyma 2. bölüm full hd izle, Kıyma 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

22.06.2022
Kıyma 2. bölüm full hd izle, Kıyma 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Kıyma 2. bölüm full hd izle, Kıyma 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Kıyma 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle. Sıfır Bir yaratıcılarından yeni bir dizi geliyor. KIYMA 1. bölümü ile izleyicileri ile Mayıs’ta buluşuyor. Blutv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak dizinin ayrıntıları açıklanmaya başlandı.

Kıyma Dizisi 2. bölümü izlemek isteyenler son bölümü merak ediyor.

Sıfır Bir yaratıcılarından Sokağın Çocukları ve şimdi de Kıyma dizisi ile bir yeni dizi hayata geçiyor.

BluTV, en sevilen yapımlarından biri olan ‘Sıfır Bir Adana’ ve ‘Sokağın Çocukları’nın yaratıcılarından yeni bir diziyi izleyicileriyle buluşturuyor. ‘Kıyma’, Adanalı bir grup arkadaşın İstanbul’a gelip bir kebapçı açmasıyla yaşadıkları anlatılıyor. Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. Tabi ki bu büyük şehir İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Nerden İzleyebilirim?

Doğan holding tarafından 2015 yılında kurulan ve kısa süre zarfında önemli bir çıkış yakalayan BluTV seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. İnsanların belirli bir miktar para karşılığın da üye olarak izleyebileceği BluTV de bu sezon birbirinden orijinal filmler ve dizileri HD kalitede izleme imkanı sunuyor.  BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 29,90 TL. Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 29,99 TL. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 190,80 TL’dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 15,90 TL x 12 taksit yapabilirsiniz.

KIYMA 2. Bölüm Fragmanı

Onlar beladan kaçtı diye bela da onlardan kaçacak mı sandınız? Kıyma BluTV’de!

You cannot copy content of this page