Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır? Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet? Hasan Can Kaya Konuşanlar nerede? Konuşanlar bilet fiyatları? Konuşanlar izle, Konuşanlar full izle?

11.03.2022
Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır? Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet? Hasan Can Kaya Konuşanlar nerede? Konuşanlar bilet fiyatları? Konuşanlar izle, Konuşanlar full izle?

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır? Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet? Hasan Can Kaya Konuşanlar nerede? Konuşanlar izle, Konuşanlar full izle?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

Hasan Can Kaya‘nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in www.biletix.com internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst tarafta yer alan, ‘Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın’ kısmına ‘Hasan Can Kaya‘ yazın.

KonuşanlarHasan Can Kaya, Grand Pera – Alternatif Sahne’de sizlerle.

Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar‘ programı için belirlenen bilet fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Ortalama 130 TL’den başlayıp, kategorisine göre 200 TL’ye kadar ulaşmaktadır.

Konuşanlar bilet fiyatları 2022

Büyük bir ilgiyle seyredilen program Grand Pera’da çekilmektedir. Grand Pera’nın adresi Grand Pera Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul’dur.