Konuşanlar İrlandalı Boksör Olayı nedir?

18.03.2022
Konuşanlar İrlandalı Boksör Olayı nedir?

Exxen’de yer alan bu sohbet çok farklı takdir edersiniz ki. Tabi ki her insan farklı bir hikâye barındırıp, her hikaye farklı bir kahkaha sebebi olur.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar ‘da misafirlerine birbirinden ilginç sorularıyla gülerek çoğalıyoruz diyerek tanıtıyor Konuşanları.

Fakat izleyiciler zaten biliyor konuşanları, kendilerini. Hasan Can Kaya’nın Youtube üzerinden başlattığı ve pandemi dönemi pik yapan eğlence programı.

Konuşanlar Youtube üzerinden geniş kitlelere ulaştı ve büyük beğeni toplayan Hasan Can Kaya bu başarısının ardından Exxen platformuna transfer oldu.

Yılbaşı programına Acun medya ile iş birliğini açıklayan Hasan Can Kaya, uzun süredir Exxen’de seyirci karşısına çıkıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan programa seyirciden seçtiği konuşanları alan Hasan Can Kaya’nın keyifli sohbetini izlemek için Exxene cüzi miktar ödeyerek sizde dahil olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konuşanın instagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İnstagram profili için buraya tıklayınız ve durumlara bakınız. Hikayede konuşanın profilini bulacaksınız.

İzleyici yorumları

İrlandalı boksör mevzusu için şimdiden sabırsızlanıyorum. Bire bir gerçek yaşayanlardan dinleyeceğiz

Irlandali boksor ellerine saglik ne guzel dovmustu 15 kisiyi, hala cok guluyorum…..Anlamadan adama 15 kisi saldirmisti…

Matematik de 5,50 net ortalamasına sahip bir ülke olarak hesaplamalar gayet normal

Şimdi anladım,Hasan Can’ın bu ülkede neden böyle bir formatı planlayıp gerçekleştirdiğini..O kadar çok malzeme var ki!Hiç sorun yok,yeni konular düşünmeye..Zaten konular kendileri geliyor kendi ayaklarıyla..Eksik olmasın bizimkiler her konuda yardımcı oluyorlar..

Matematik ten bahseden arkadaşlar bölümun tamamını izledikten sonra dusunceleriniz değişecektir toplama cikarmayi en az sizler kadar bizlerde biliyoruz

Aksaray’da esnafı döven İrlandalı turist bir anda Türkiye’nin gündemine otururken, dünya basını da boksörün peşine düştü

Memduh isimli genç kırıp dökmeyi başardı.

Memduh İstanbul Aksaray’da baklavacılık yapıyor.

Yıllar önce meydana gelen İrlandalı boksör olayı ile hayli güldürmüştür insanları.

Aksaray’da İrlandalı boksörden dayak yiyen 15 kişiden birisi olduğunu söyledi hayli eğlenceli kişiliği ile kırıp geçirdi insanları.

Konuşanlar Son bölümü ile Exxen’de yayınlandı ve güldürmekten kırıp dökmeye devam etti.

Arkadaşımın kavgasına giderken 15 kişiden dayak yedik.

Adam irlandalı boksör çıktı abi.

You cannot copy content of this page