Kripto Parada 95 Bin TL Nasıl Batırılır ? #btc #bitcoin

28.06.2021
Kripto Parada 95 Bin TL Nasıl Batırılır ? #btc #bitcoin

Bir çok mecrada 100 doların nasıl 500 dolar veya 2000 dolar olduğuna dair yazılar videolar görmüşsünüz. Gel gelelim kimse nasıl para kaybettiğini anlatmaz. Şimdi burada paylaşılan yazı tamamen gerçek bir olay olup, bizi takip eden bir arkadaşımızın başından geçen olaydır. Buyrun olayı dinleyin.

Güncel analiz videoları için kanala abone olunuz.

https://youtube.com/channel/UC3C1Uio6ZIaoGw1hCF6cFrw?sub_confirmation=1

https://youtube.com/channel/UC3C1Uio6ZIaoGw1hCF6cFrwMerhabalar, ben başımdan geçen bu üzücü olaylar silsilesini anlatmadan önce size teşekkür etmeyi borç bilirim. Bugün twitterda bir paylaşımda sitenizi gördüm ve en başından beri grafik okuma bana zor geldiği için (daha doğrusu öyle düşünüyordum) hiç ilgilenmemiştim, fakat sitenizde ücretsiz olarak paylaştığınız bu bilgiler doğrusunda artık bu işin mantığını kavramış durumdayım ve başkalarının sözü ile coin alıp satma devrini kapattım.

Benim olayım 6 Nisan günü Lise arkadaşım ile aramızda geçen konuşma ile başladı, arkadaşım bana kripto paraya 2000 dolar yatırdığını ve 36000 dolar olduğunu söyledi, benimde gözlerim fal taşı gibi açıldı, detay sorduğumda binance linkini attı ve buradan işle yapmam gerektiğini söyledi. Ben binance tr üyeliği aldım ve TL ile oynamak kolay geldiği için TL olan coinlerle işleme başladım. İlk olarak 1000 TL ile girdim, CHZ coin aldım sattım, 200 TL kazandım, sonraki gün 50 TL kazandım ve artık kurdun dişine kan değmişti. 10 yıllık memurum ve 100.000 TL birikmiş param vardı. Bu paranın tamamını Neo Coine basmış bulundum. Daha doğrusu 980 TL iken 20bin attım ve düşmeye başladı 950 den 20bin 920 den 20 bin derken elimdeki paranın 95 bin TLsini coine başmış bulundum, tabi Stop Loss falan bilmediğimden dolayı benim NEO şuan 265 TL ve benim param eridi gitti. 95.000 TL param şuan 28.000 oldu ve inşallah acil bir ihtiyaç olmaz, olursa çok kötü olur.

Benim durumu budur ve bu piyasaya giren arkadaşlara tavsiyem, burası dipmiş alayım demeyin, dibin dibinin dibinin dibi varmış ve hala iniyor. Stop Loss kullanın, hayat kurtarır.Arkadaşımızın yazısı aynen yukarıda paylaşıldı. Sizde bu duruma düşmemek için aşağıdaki yazımızdaki bilgileri okuyup öğreniniz.