Kuş Uçuşu imdb kaç?

20.06.2022
Kuş Uçuşu imdb kaç?

Dünya genelin de milyonlarca üyeye sahip Netflix bir Türk yapımı dizisini yayınladı. Kuş Uçuşu adıyla üyelerle buluşan dizi 1. sezonu izleyenlerden tam not aldı.

3 Haziran 2022 yılında yayınlanan 1. sezon 8 bölümden oluşuyor. Üyeler tarafından en çok merak edilen bölümlerden biri de 8. bölüm.

Kuş Uçuşu 8. bölüm de neler yaşandı detaylar haberimizin devamında sizlerle.

Kuş Uçuşu Oyuncuları ve Konusu

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de bir televizyon kanalında çalışanların arasında geçen kuşak çatışması gözler önüne seriliyor.

Dizinin oyuncu kadrosun da Birci Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Simge İnce, Şifanur Gül, Bülent Çetinaslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Bu av ve avcı hikayesidir. Ormanda gizlenen aslan ve yüksekten uçan bir avcı bir kuşun hikayesi. O aslandır ormanın hakimi gücün tek sahibidir. Bir kuş tarafından öldürüleceğini düşünmez bile zirvededir. Zirvede olmakta görüş alanını zayıflatır.

Aslanlar ve kuşların savaşı bu çok yüksek bir egoyla kör bir hırsın savaşı, gücünü şöhretle alanla ürkütücü derece de görünmez olanın savaşı.

Farklı hayat biçimine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağı arasında geçen çatışmaları konu ediniyor. Bakış açıları, yaklaşımları ve hedefe giden yolda yürümeleri X kuşağına göre bambaşkadır.

Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine kestirmeden kuş uçuşu gitmeye çalışır.

Yeni dünyanın yöntemleri ile en üste uzanmaya çalışan Aslı acaba amacına ulaşabilecek midir.

Kuş Uçuşu SON Bölüm İzle

izlerde Kuş Uçuşu dizisini izlemek istiyorsanız Netflix platformuna üye olarak bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünü

Başrollerinde Miray Daner, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay gibi ünlü isimlerin bulunduğu Kuş Uçuşu dizisi ilk sezonu ile Netflix’de yayınlandı. 3 Haziran Cuma tarihi itibari ile Netflix’de yayın hayatına başlayan Kuç Uçuşu kısa süre içerisinde sosyal medya gündemine damgasını vurdu.

Kuş Uçuşu dizisi ilk sezonu ile Netflix’de yayınlanırken vatandaşlar ise diziyi izlemeden önce diziye dair yorumları merak ediyor. İşte Kuş Uçuşu dizisine dair yorumlar, izleyici yorumları ve daha fazlası haberimizde yer alıyor.

Kuş Uçuşu Dizi Yorumları, Kuş Uçuşu izlenir mi?

Sosyal medyada ve forumlarda gelen tepkilere göre ise diziyi izleyen ilk kişiden yorum geldi.

  • Öncelikle anlatıcının sesi, Çalan müzikler, kuşak çatışması,saplantılı sevgiden doğan nefret, sosyal medya zorbalığı, sınıfsallık, habercilik, dijitalleşme birçok konuya değinilmiş. Sevdim farklı bir iş olmuş.
  • Netfliks’in yeni dizisi Kuş Uçuşu’nu izilyorum. İlginç. Bizim dünyamız anlatılıyor. Bitince ne kadar gerçekçi olmuş benim gözümden anlatacağım…
  • #kuşuçuşu ön izlemesini yaparken aklımda dönenler; medya çalışanı olmak, hırs, kuşak farkı, dijital dünya ve iyi yazılıp kurgulanmış iş. Birce, Miray ve Defne oyunculuklar erkek oyuncuları ise çok poz buldum. Neyse zaten bu aslanlar ve kuşların hikayesi!
  • kuş uçuşu ilk lale kenan sahnesini izledim yemin ederim ben ergenligime döndüm heyecandan titriyorummm asferimmmm diye ciglik aticam böyle bi kimya olamaz ya

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Netflix orijinal yapımı olan Kuş Uçuşu dizisinde Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

Yıldız oyuncu kadrosu duyurulduğu andan itibaren dizinin beklentisi yükselmeye başladı. Netflix Türkiye’nin bu sene ikinci önemli işleri arasında gösterilen Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezonun gelip gelmeyeceği vs. şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki Kuş Uçuşu dizisi konusu nedir?

Kuş Uçuşu Dizi Konusu

Deneyimli, idealist bir haberci. “Biri olmaya” can atan hırslı bir genç. İki farklı kadın, iki farklı kuşak. Onların mücadelesinde hangisinin yöntemi baskın gelecek?

Dizide ünlü bir gazetecinin popüler hayatını kıskanan bir

DİZİYİ NETFLİX EKRANLARINDA İZLEYEBİLİRSİNİZ.

You cannot copy content of this page