Loczniki kimdir, robot mu? loczniki official, loczniki age, girlfriend

14.01.2023
Loczniki kimdir, robot mu? loczniki official, loczniki age, girlfriend

Loczniki on Tiktok, Polonya’dan dans eden bir çift. Dil engeline rağmen zirvede kalmayı başaran mevcut internet hissi onlar. O kadar ki, videolarıyla ilgili her şey Lehçe olsa bile, altyazı, şarkı, hashtag’ler, insanlar İngilizce yorum yaparak videoyla etkileşime giriyor.

Bu nedenle, çılgınlıkları aslında olağanüstü. Her şeyin dijitalleştiği günümüzde ve çağda, daha uzun süre dayanacak bir kitle bulmak çok kolay değil. Her gün web’i ele geçiren ve kimse fark etmeden kaybolan bir viral içerik var. Bu çift, tutarlılıkla birbirine bağlayan benzersiz video konseptleri sayesinde bunu başardı. TikTok, Instagram ve YouTube’da kullanılabilirler.

Her üç platformda da aktif ve içerikleriyle tutarlılar. Büyük bir artı küresel ilgidir; yapmayı sevdikleri şeylerden geçimlerini sağlarlar.

Loczniki, Polonya’dan internette en yeni hit TikTok ünlüsü. Robotik dans videoları hazırlıyorlar, bunları anime ve video oyunu karakter konseptleriyle düzgün bir şekilde senkronize ediyorlar. TikTok’ta 1,4 milyon takipçisi ve Instagram’da neredeyse 100 bin takipçisi ile netizenler onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Bu nedenle, sallanan ikili hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

You cannot copy content of this page