Maraşlı Dizisi Celal Ölüyor Mu? Burak Deniz Diziden Kovuldu Mu?

20.04.2021
Maraşlı Dizisi Celal Ölüyor Mu? Burak Deniz Diziden Kovuldu Mu?

Maraşlı Dizisi Celal Ölüyor Mu? Burak Deniz Diziden Kovuldu Mu?

Evet arkadaşlar ATV ekranlarında izleyici ile buluşan fenomen Dizi Maraşlı’da sular durulmuyor. Her pazartesi günleri yayınlanan ve reytingleri altüst eden dizi Tims&B Productions’ın en iddialı yapımlarından bir tanesi.

Maraşlı Dizisi Konusu Nedir?

Senaryosunu Ethem Işık isimli senaristin yazdığı, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz isimli ünlü isimlerin oynadığı Maraşlı Dizisi Maraşlı dizisi, emekli olan Özel Kuvvetler personelinin yani Maraşlı’nın hikayesini anlatan güzel bir dizidir. Maraşlı emekli olup sahaf dükkanı açmıştır fakat geçmişi peşini bırakmaya hiç niyetli değildir. Maraşlı Dizisi 14. Bölüm ile ATV ekranlarına geldi ve 15. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Maraşlı Dizisi Celal Ölüyor Mu ?

Bilindiği üzere dilin kemiği yok ve sosyal medyanın da gerçeği yok. Aslında gerçeği varda pek duyulmuyor. 15. Bölüm fragmanı yayınlanınca sosyal medyada bir haber yayıldı. Maraşlı dizisinde Maraşlı rolünü oynayan Burak Deniz diziden kovuldu, disiplinsiz hareketleri ile dizide ölecek, dizi final yapacak şeklinde haberler hızla yayıldı fakat böyle bir durum söz konusu değildir.

Maraşlı Dizisi Final Mi Yapıyor ?

Tabiki hayır, asılsız haberlerle gündem olan dizi sevenleri tarafından her hafta iple çekiliyor ve 15. Bölüm fragmanının yayınlanması da dizinin devam edeceğini gösteriyor.

Maraşlı Dizisi Oyuncuları Kimler

Efsane dizi olan, Maraşlı dizisi oyuncuları arasında bir çok ünlü isim var, Burak Deniz, başrol ve Maraşlı karakterini oynuyor. Diğer başrol ise Alina Boz kendisi Mahur rolüne can veriyor. Dizde Kerem Atabeyoğlu  Aziz Türel rolünde, Saygın Soysal Savaş rolünde, Serhat Kılıç Necati rolünde ve efsane oyuncu Cemil Büyükdöğerli ise İlhan  rolünde oynuyor.

You cannot copy content of this page