MasterChef Hasan’ın Sevgilisi Doktor Hülya Acar kimdir ?

10.01.2022
MasterChef Hasan’ın Sevgilisi Doktor Hülya Acar kimdir ?Doktor Hülya Acar kimdir ?

MasterChef 2021 ana kadrosuna giren Hasan Biltekin’in sevgilisi olarak duyulan, Doktor olan Hülya Acar’ dr.hlyaacrr instagram hesabını kullanmaktadır, bu hesabı 33.3 bin kişi takip etmektedir. Hesapta yer alan bilgilere göre Doktor Hülya Acar Atatürk Üniversitesi mezunudur.

Henüz mezun olup olmadığı bilinmemekle beraber halen öğrenci olduğu değerlendiriliyor.

Zira dolap hesabı bulunan Hülya Acar buradaki açıklamasına “Beni öneren +4000 takipçisi olanları ve dolabimdan ürün alan takipçisi olmayanları da öneriyorum✨ BİR TIP ÖĞRENCİSİNİN DOLABI” yazmıştır.

Mezun olduktan sonra hesabı güncellemeyi unutmuş muhtelmen çünkü bir paylaşımında acil doktoru olduğunu belirtmiştir.

Konum olarak yaptığı paylaşımlar İstanbul’da bulunduğunu gösterse de farklı bir ilde görev yaptığı düşünülüyor.

Yarışmadan dolayı bir süre İstanbul’da kalmış, gezmiş dolaşmış ve Instagramda paylaşımlar yapmıştır.Masterchef 2021’in büyük finalinde 14 Ocak Cuma günü birinci kim olacak canlı yayında görülecek ve 3 yarışmacıdan birisi olan asan Biltekin geçen sezon da 3 jüri üyesinden evet oyu almış fakat sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrılmıştı.

Hasan Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilogram ağırlığında olan yarışmacı, Liseyi Turizm Otelcilik Okulu’nda tamamladı.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.HÜLYA ACAR VE HASAN BİLTEKİN NE ZAMAN EVLENİYOR?

14 Mayıs günü ilişkilerini nişanlanarak taçlandıran çift tebrikleri toplumsal medya hesaplarından yanıtladı. Çiftin ne vakit evlenecekleri bilinmese de tahminler bu yaz düğün olacağı yönünde.

MasterChef Hasan’ın nişanlısı Hülya Acar’ın mesleği doktorluk. Kendisi etken bir halde mesleğini icra ediyor. Yakın zamanda annesini kaybeden Acar, Instagram hesabını her insana açarak, Sezen Aksu’nun ‘İhanetten geriye Kalan’ şarkısını paylaşarak, annesinin vefat etmiş olduğu tarihlerde Hasan ile ayrılmış olduğu mevzusunda iddiaları ortaya çıkarmıştı. Çift geçtiğimiz 14 Mayıs mütevazi bir törenle nişanlandı.